[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Gosia Rdest w Audi R8 LMS GT4 wygrywa na torze Nürburgring

Polska zawodniczka Gosia Rdest jadąca w barwach zespołu Phoenix Racing za kierownicą Audi R8 LMS GT4, wygrała rozegrany w niedzielę wyścig na torze Nürburgring. Polka startowała tam gościnnie, w ramach serii GT4 Central European Cup.

Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest

Gosia oraz jej zmiennik Oscar Tunjo byli w niedzielę w rewelacyjnej formie. Po świetnym, pełnym emocji występie zwyciężyli wyścig serii GT4 Central European Cup. To kolejny sukces Polki, potwierdzający jej świetne przygotowanie.

Wspomnieć tu można, że zaledwie dzień przed swym niedzielnym triumfem, w swoim debiucie w GT4 Central European Cup stanęła na drugim stopniu podium, a tydzień wcześniej odbierała puchar w Misano w serii GT4 European Series.

W niedzielnym wyścigu Gosi przypadła pierwsza zmiana. Startowała z trzeciej pozycji, by już wkrótce po bardzo udanym manewrze wyprzedzania wysunąć się na drugie miejsce. Następnie za kierownicą Audi R8 LMS GT4 zasiadł Oscar Tunjo.

Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest

Druga połowa wyścigu była niezwykle ekscytująca. Rozegrała się trwająca kilka okrążeń walka o pierwsze miejsce. Lider wyścigu, Rob Severs zasiadający za kierownicą Porsche Caymana, długo opierał się atakom Oscara Tunjo. Kibice mogli podziwiać niezwykle emocjonujący pojedynek. Ostatecznie Oscar Tunjo objął prowadzenie.

Start Gosi Rdest i Oscara Tunjo w serii GT4 Central European Cup był gościnnym występem. Gosia na co dzień ściga się w serii GT4 European Series. Oscar Tunjo natomiast jest kierowcą ADAC GT Masters. Oboje należą do zespołu Phoenix Racing od wielu lat współpracującego z czterema pierścieniami.

Zawodnicy tego teamu jeżdżą przygotowanym specjalnie przez Audi Sport customer racing egzemplarzami Audi R8 LMS GT3 i Audi R8 LMS GT4. Audi R8 LMS GT4, za sterami którego zasiadła Gosia Rdest jest trzecim modelem przygotowywanym przez Audi Sport customer racing dla klientów zewnętrznych.

Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest Audi R8 LMS GT4 i Gosia Rdest

Nowy, wytwarzany od października ubiegłego roku sportowy samochód, bazujący w znacznym stopniu na wersji seryjnej Audi R8, rozwija moc 495 KM. Z wersją seryjną dzieli ok. 60 procent podzespołów i podobnie jak ona, wytwarzany jest w zakładach Audi w Böllinger Höfe.

Kolejny wyścig serii GT4 European Series, w którym zobaczymy Gosię Rdest, odbędzie się w dniach od 20 do 22 lipca na torze Spa – Francorchamps w Belgii. Natomiast już 7 i 8 lipca Gosia pojawi się w Poznaniu podczas WSMP.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 812 300 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij