Gran Turismo Polonia 2011 nabiera prędkości

Gran Turismo Polonia 2011 Kuba Sechawer
Gran Turismo Polonia 2011

Niedzielne moto-show na ulicy Baraniaka w Poznaniu otworzyło siódmą edycję Gran Turismo Polonia. Pomimo porannych opadów deszczu, organizatorom udało się zebrać przy poznańskiej Malcie ponad 10.000 fanów motoryzacji, którzy podziwiali popisy najpiękniejszych, najszybszych i najdroższych samochodów świata.

Przed godziną 15.00 na ulicę wyjechały pierwsze samochody, a chwilę później, punkty widokowe zapełniły się kibicami. W akompaniamencie muzyki serwowanej przez poznańskich didżei Kalwiego i Remiego, kierowcy wyciskali z piekielnie mocnych silników ostatnie poty, aby w ten sposób podziękować przybyłym na miejsce poznaniakom. Na liście startowej znalazły się m.in. Lamborghini Murcielago, Ferrari 458 Italia, Ferrari 430 Scuderia, Porsche GT3RS, Ariel Atom, Nissan GTR, Ford Mustang Shelby 63', Chevrolet Corvette, Dodge Viper czy brytyjskie Lotusy Evora

Dla tych, którzy chcą jeszcze raz przeżyć niedzielne pokazy, oraz tych nie mieli możliwości odwiedzenia ulicy Baraniaka w niedzielę, już wkrótce w Internecie pojawią się zdjęcia i filmy przygotowane przez organizatorów.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA