Gran Turismo Polonia 2021

W dniach 1-4 lipca ponad 100 supersamochodów ruszy w trasę odwiedzając Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce i Warszawę, a finał wydarzenia odbędzie się 5 lipca na Torze Poznań.

Gran Turismo Polonia 2021 materiały prasowe
Gran Turismo Polonia 2021

Trasa przejazdu wiedzie od Wrocławia (1-2 lipca, Hotel Monopol) do Poznania (4-7 lipca, Hotel Andersia), gdzie rozegra się część torowa eventu. Po drodze, uczestnicy odwiedzą Katowice (2 lipca, Ferrari Katowice i restauracja LaSquadra) i Kielce (3 lipca, Rynek), a także zatrzymają się na noc w Krakowie (2-3 lipca, Sheraton Grand) i Warszawie (3-4 lipca, Sofitel Victoria). We wszystkich lokalizacjach organizatorzy zadbali o to, aby auta były wyeksponowane dla publiki. – Wiemy, że dla miłośników motoryzacji możliwość obejrzenia setki topowych supersamochodów w jednym miejscu to wielkie wydarzenie, więc zorganizowaliśmy parkingi dla samochodów na otwartych przestrzeniach, a nie w zamkniętych garażach podziemnych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, bo taka okazja nie prędko się powtórzy – zapowiada Peter Ternström.

REKLAMA

Gran Turismo Polonia 2021materiały prasowe
Gran Turismo Polonia 2021

Około 100 eleganckich i sportowych pojazdów z kultowych stajni, takich jak Ferrari, Lamborghini, Porsche, McLaren czy Aston Martin, pokaże się na polskich drogach.
Wszystkie informacje na temat imprezy, w tym szczegółową trasę i listę zgłoszonych samochodów, można znaleźć na stronie: https://www.granturismoevents.com/gran-turismo-polonia-2021.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA