[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Grand Prix Fiat Chrysler Automobiles: Nasi na podium

Grupa Fiat Chrysler Automobiles w tym roku udostępniła do ścigania dwa auta: Fiata 500 oraz Alfę Romeo Giuliettę. W sumie w 8 przejazdach nasi redaktorzy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Grand Prix Fiat Chrysler Automobiles

Na torze Kielce w miniony weekend odbyło się kolejne już coroczne Grand Prix Fiat Chrysler Automobiles. To już XXII edycja tej imprezy. Polscy oraz litewscy dziennikarze mieli możliwość przetestowania najnowszych modeli Fiata, Alfy Romeo i Jeepa, a głównym wydarzeniem była polska premiera Fiata 500X.

Oprócz testów nie mogło zabraknąć też sportowej rywalizacji. Dziennikarze w Fiatach 500 0.9 TwinAir oraz Alfach Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170 KM z automatyczną przekładnią ścigali się na ośmiu przejazdach, w dwóch autach naprzemiennie.

W klasyfikacji drużynowej najlepszym teamem okazał się zespół tygodnika Auto Świat w składzie: Marcin Matus, Adam Mikuła, Janusz Borkowski i Piotr Kaczmarczyk. Za nimi, ze stratą niecałych 11 sekund znalazł się nasz zespół wspólnie z kolegami z Mojeauto.pl w składzie: Kacper Mucha, Michał Hutyra, Sebastian Kościółek oraz Bartosz Broński. Na trzecim miejscu uplasowała się redakcja Top Gear Polska z Radosławem Turkiem i Szczepanem Mroczkiem na czele.

Kolejne wyróżnienie trafiło do naszego kolegi redakcyjnego Kacpra Muchy za zajęcie 4. miejsca w klasyfikacji generalnej. Gdyby nie potrącenie pachołka (za którego otrzymał 5 sekund kary) zająłby pierwsze miejsce. Za rok będzie lepiej...

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij