Grand Tour of Switzerland - motocyklem przez Szwajcarię

Szwajcaria jest rajem dla fanów motoryzacji. Znakomitej jakości asfalt prowadzi przez zapierające dech w piersiach krajobrazy, miejsca z dziką i nieskażoną ręką człowieka przyrodą, miasta ze wspaniałymi zabytkami.

Konkurs Szwajcaria

Niezapomnianym przeżyciem jest przejazd przez małe wioski i miasteczka z charakterystyczną gęstą zabudową, jak również przez zbudowane wysoko w górach wąskie, tunele. Szwajcarscy kierowcy są przyjaźnie nastawieni do turystów i zawsze służą im pomocą.

Znakomitym pomysłem zwiedzenia tego kraju jest przejechanie trasy Grand Tour of Switzerland. Prowadzi ona drogami wokół Szwajcarii, a ty przejeżdżasz przez cztery regiony językowe, przecinasz najwyższe przełęcze i odkrywasz najpiękniejsze zabytki regionu. Idealną porą, by odwiedzić Szwajcarię, jest okres od wiosny, gdy wysoko w górach na poboczu leży jeszcze sporo śniegu, do końca lata.

Grand Tour of Switzerland

KONKURS:

Jeśli chcesz na własnej skórze sprawdzić, jak piękna jest Szwajcaria, weź udział w konkursie zorganizowanym przez Motocykl i przedstawicielstwo turystyczne Szwajcarii i wygraj tygodniową podróż po Szwajcarii!

Główna nagroda:

5 noclegów w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w dowolnie wybranych miejscach na trasie Grand Tour of Switzerland wraz z kartą paliwową o wartości 1 000 zł (do wykorzystania na terenie całej Europy)

Nagrody dodatkowe: 

10 przewodników w języku polskim po trasie Grand Tour of Switzerland.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE>>


REKLAMA