Granica przekroczona - Porsche Cayman i Boxster

Porsche Boxster S Design Edition 2
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 260 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Zarówno Boxster i Cayman w końcu otrzymały odpowiednią dawkę mocy. Po raz pierwszy w historii 3,4-litrowy silnik umieszczony z tyłu osiąga w tych modelach moc ponad 300 KM (dzięki nowemu układowi wydechowemu). Jednostka ta wydaje na świat dokładnie 303 KM, czyli o 8 KM więcej niż wcześniej.

Porsche Boxster S Design Edition 2 jest dostępny w modnym kolorze Carrera White. Auto toczy się na 19-calowych felgach z lekkich stopów. Również wewnątrz mamy do czynienia z bielą, która pokrywa konsolę centralną i zegary, a na dokładkę mamy też szare pasy biegnące wzdłuż całej karoserii.

Każdy nabywca tej specjalnej edycji otrzyma również męski (kobiety mogą poczuć się urażone) zegarek na rękę, oczywiście stworzony specjalnie dla tego modelu, który powstanie w liczbie 500 sztuk.

Cayman S Sport na zdjęciach pokazany jest w kolorze jaskrawopomarańczowym, jednak do wyboru będą również inne barwy. Każdy z 700 egzemplarzy, który opuści fabrykę, będzie sygnowany specjalną tablicą z numerem.

Cayman S Sport otrzyma, jakoby w spadku od starszych braci, PSM (układ wspomagający kierowcę podczas ekstremalnych sytuacji na drodze), pakiet Sports Chrono i wykończenie wnętrza z alcantary. Zawieszenie obniżono o 10 mm, co pozwoli cieszyć się każdym pokonywanym zakrętem.

Pierwsze auta trafią do klientów we wrześniu. Cena Caymana S Sport w Anglii to 49 890 funtów.

Źródło: worldcarfans

 
Zobacz także:
REKLAMA