Grupa LOTOS sponsorem turnieju golfowego Polish Open

Po trzyletniej przerwie, najważniejszy polski turniej golfowy powraca – dzięki wsparciu Grupy LOTOS – jako LOTOS Polish Open. To najważniejsze wydarzenie golfowe w Polsce.

Turniej rozegrany zostanie w dniach 22-24 lipca 2013 roku na polu Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku, w pobliżu Elbląga. Rywalizacja po trzyletniej przerwie powraca do polskiego kalendarza zawodów jako część europejskiej, zawodowej ligi Pro Golf Tour (wcześniej znanej pod nazwą European Professional Development Tour). Swoją karierę rozpoczynał w niej m.in. Martin Kaymer, najlepszy golfista świata roku 2011.

Adrian Meronk jest jedną z polskich nadziei na turniej Lotos Polish Open 20-latek w tym roku osiągnął swój życiowy sukces. W czerwcu, po dwóch rundach, objął prowadzenie w The Amateur Championship
- najważniejszym turnieju amatorskim na świecie. Jak spisze się podczas LOTOS Polish Open? Przekonamy się już w drugiej połowie lipca.

Reprezentant Toya Golf & Country Club Wrocław w rankingu WAGR sklasyfikowany jest  na 222. pozycji (stan na 3.07.2013). Sezon 2013 rozpoczął od zdobycia złotego medalu mistrzostw Polski match play.

amis

REKLAMA