[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Grupa PSA ostatecznie przejęła Opla i Vauxhalla

Grupa PSA w nowym składzie będzie drugim pod względem wielkości producentem samochodów w Europie.

Grupa PSA przejmuje Opla Grupa PSA przejmuje Opla

Grupa PSA ogłosiła dzisiaj finalizację przejęcia marek Opel i Vauxhall należących dotychczas do GM. Wstępna umowa została podpisana 6 marca 2017 roku.

Po przejęciu Opla i Vauxhalla Grupa PSA stanie się drugim pod względem wielkości producentem samochodów w Europie z 17-procentowym udziałem w rynku w pierwszym półroczu 2017.

Opel i Vauxhall podjęły pracę nad nowym planem strategii, przy wsparciu Grupy PSA. Celem planu jest przywrócenie dobrej kondycji ekonomicznej przejętych spółek do roku 2020. Zespół Opla i Vauxhalla przedstawi swój plan w ciągu 100 dni.

- Wraz z Oplem i Vauxhallem wchodzimy dziś w nową fazę rozwoju Grupy PSA. Wykorzystamy szansę na wzajemne wzmocnienie i pozyskanie nowych klientów dzięki wdrożeniu przez Opla i Vauxhalla planu przywrócenia wysokiej efektywności - powiedział Carlos Tavares, prezes zarządu Grupy PSA.

Jednocześnie prezes oświadczył, że PSA pomoże Oplowi i Vauxhallowi w odzyskaniu rentowności, zapewniając, że Opel pozostanie niemiecki, a Vauxhall brytyjski. Dodał, że obie marki doskonale uzupełniają obecne portfolio francuskich marek Peugeot, Citroën i DS Automobiles.

PSA współpracuje z Oplem i Vauxhallem już od 2012 roku. Owocem tej kooperacji są między innymi cztery modele Opla. Pierwszy z nich - Opel Crossland X - jest dostępny u dealerów od końca czerwca.

Opel Grandland X pojawi się na rynku jesienią. Premierę rynkową następcy lekkiego samochodu użytkowego Opla Combo zaplanowano na przyszły rok, a nowa generacja bestsellerowego Opla Corsy zadebiutuje w 2019 roku.

Opel i Grupa PSA będą w przyszłości kontynuować współpracę z General Motors. Oprócz rozwijania napędów elektrycznych, firma Opel zamierza także produkować pojazdy dla należących do GM marek Buick i Holden.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij