Grupa PSA rusza z siecią Euro Repar Car Service w Polsce

7 września w Warszawie, Prezes Grupy PSA w Polsce David Guerin, zainaugurował projekt sieci Euro Repar Car Service.

Euro Repar Car Service w Polsce
Euro Repar Car Service w Polsce

Euro Repar Car Service to wielomarkowa niezależna sieć serwisów w Polsce, która będzie oferować części z gamy Eurorepar - marki Grupy PSA.

REKLAMA

Znaczenie rynku polskiego dla Grupy PSA podkreśliła obecność Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, Pana Christophe'a Musy oraz Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, odpowiedzialnego za rynek europejski - Philippe'a Daugera.

Euro Repar Car Service to nowoczesna sieć warsztatów samochodowych obsługujących samochody większości marek i oferujących kompleksowe usługi w zakresie: napraw mechanicznych, obsługi eksploatacyjnej, przeglądów okresowych, a także badań technicznych.

Poza obsługą serwisową i badaniami technicznymi zakres usług obejmuje także standardowe przeglądy okresowe, w tym sprawdzenie stanu opon, akumulatora, sprzęgła, układu wydechowego i hamulcowego, usługi dodatkowe, w tym sprawdzenie układu klimatyzacji i ładowania oraz naprawy mechaniczne i diagnostykę.

Euro Repar Car Service to międzynarodowa marka, która została powołana przez Grupę PSA. Każdy warsztat Euro Repar Car Service ma dostęp do wiedzy eksperckiej, logistyki i szerokiej gamy części zamiennych Eurorepar. W ofercie na polskim rynku jest już 10 000 referencji części zamiennych przeznaczonych do samochodów większości marek.

REKLAMA

REKLAMA

Ofertę części  Eurorepar tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów do spraw jakości, a także pracowników z Działu Zakupów Grupy PSA. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie w produkcji części do fabrycznego montażu samochodów gwarantuje, że dostawcy części Eurorepar zostali starannie wybrani i sprawdzeni. Są czołowymi producentami części do aut większości marek.

Sieć warszatatów Euro Repar Car Sevice będzie miała stronę internetową wraz z lokalizacją warsztatów i znaną już z portali marek Grupy PSA funkcjonalnością – ON LINE BOOKING – umówienie wizyty przez internet.

Obecnie sieć Euro Repar Car Service to blisko 3000 serwisów, przede wszystkim w Europie, w których można wykonać przegląd i dokonać naprawy samochodu dowolnej marki, korzystając z części z gamy Eurorepar. Aktualnie w Europie działa już 270 serwisów tej sieci w Niemczech, 290 we Włoszech, 620 w Hiszpanii, 1430 we Francji. Polska dołącza do tego grona.

W przypadku pojazdów Grupy PSA, części Eurorepar przeznaczone są przede wszystkim dla pojazdów w wieku powyżej 3 lat.

REKLAMA