Gwiazdor serialu "Gra o Tron" sprzedaje swojego Forda Mustanga

Głowa bogatego rodu i namiestnik królestwa sprzedaje swojego drogocennego rumaka. A mówiąc poważnie, Charles Dance z "Gry o Tron" wystawia na aukcję odrestaurowanego Forda Mustanga rocznik 1967.

Ford Mustang należący do gwiazdy serialu Gra o Tron, Charlesa Dance'a.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 225 410 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Serialowy Tywin Lannister nabył Forda Mustanga w roku 2002 i z powodzeniem użytkował go do 2013 roku. Wtedy to podjął decyzję o konieczności odrestaurowania samochodu. Zleceniem zajęła się firma Phil King Classic American Restoration. W aucie m.in. wymieniono panele podłogowe karoserii, nowe skrzydła tylne(te boczne) oraz układ hamulcowy. Do tego silnik 289 V8(silnik o pojemności 4,7 litra) został rozebrany i odbudowany na nowo.

REKLAMA

Cały proces odbudowy samochodu zakończył się w sierpniu tego roku i Charles Dance podjął decyzję o sprzedaży czerwonego Forda Mustanga. Cena auta może sięgnąć między 25 a 30 tys. funtów. Jednak świadomość posiadania auta "należącego do" Tywina Lannistera jest bezcenna. I jeszcze jedno, Lannisterowie zawsze spłacają swoje długi, więc po zakupie klient bardzo szybko otrzyma swój nowo zakupiony samochód. Aukcja Classic Car Auctions będzie odbędzie się 6 grudnia tego roku.

Sprawdź pierwszą jazdę najnowszym Fordem Mustangiem GT V8 5,0.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA