[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Honda Aircraft prezentuje odrzutowiec HondaJet Elite

Honda to nie tylko samochody i motocykle, czy silniki do łodzi motorowych. Jest jeszcze dział Honda Aircraft, który zajmuje się produkcją samolotów odrzutowych. Zobaczcie najnowsze dzieło - HondaJet Elite.

HondaJet Elite HondaJet Elite

Pod koniec maja Honda Aircraft Company zaprezentowała samolot HondaJet w nowej, bardziej zaawansowanej wersji Elite. Prezentacji dokonano podczas przyjęcia zorganizowanego w hangarze lotniczym, poprzedzającego otwarcie Europejskiej Konwencji i Wystawy Lotniczej (EBACE) w Genewie.

Najnowsza wersja nowoczesnego samolotu odrzutowego Hondy wyróżnia się zwiększonym zasięgiem, zaktualizowanym pakietem awioniki i udoskonalonym wyposażeniem kabiny.

HondaJet Elite ma o 17 proc. zwiększony zasięg (o 396 km więcej) i jest wyposażona w nowo opracowane, łączące oba silniki konstrukcje wlotów do silników, tłumiące hałas i znacznie redukujące szum o wysokiej częstotliwości w kabinie.

REKLAMA

REKLAMA

Zaawansowany system awioniki wyposażono w nowe funkcje pomagające w optymalnym planowaniu lotu, w funkcje automatycznego kontrolowania stabilności oraz inne systemy ochrony, zwiększające bezpieczeństwo lotu.

Samolot pozostaje nadal najsprawniejszym, najcichszym, najszybszym i najwyżej latającym odrzutowcem o największym zasięgu w swojej kategorii.

Zasięg samolotu wynosi teraz 1 437 mil morskich, czyli 2 661 km.

REKLAMA

W kabinie pojawiło się opcjonalne nagłośnienie Bongiovi Audio System. To pierwszy w branży bezgłośnikowy kabinowy system audio, obsługujący całą kabinę.

Jest też toaleta z fotelem i pasem bezpieczeństwa, zapewniająca miejsce dla dodatkowego pasażera. Ponadto do dyspozycji pasażerów pozostaje kuchenka z ekspresem do kawy oraz nowe, dwukolorowe fotele skórzane Executive.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij