Honda CR-V 2015 - z mocniejszym dieslem i 9-stopniowym automatem

Pod koniec marca zadebiutuje na polskim rynku, ale już teraz Honda zdradza większość atutów, którymi odświeżony CR-V będzie chciał podbić segment kompaktowych SUV-ów.

Honda CR-V 2015
Wiosną zadebiutuje na rynku odświeżona Honda CR-V, w której ofercie pojawi się m.in. mocniejszy silnik wysokoprężny oraz 9-stopniowy automat.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 154 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wizualnie Honda CR-V nie będzie różnić się jakoś diametralnie od obecnej wersji. Zmieniono nieco kształt reflektorów, które połączono z nową osłoną chłodnicy, a także zderzaka. Z tyłu znalazły się nowe lampy LED. Wewnątrz przeprojektowano chromowaną listwę, która zdobi kabinę, zastosowano też lepszej jakości materiały wykończeniowe. Pojawił się także podłokietnik z funkcją przesuwania wzdłużnego o 60 mm.

REKLAMA

Honda CR-V 2015 z napędem na cztery koła będzie oferowana z mocniejszą, czterocylindrową jednostką wysokoprężną 1.6 i-DTEC z rodziny Earth Dreams Technology. Generuje ona moc 160 KM i 350 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Silnik ten będzie mógł współpracować z manualną, sześciobiegową skrzynią biegów bądź 9-stopniową przekładnią automatyczną (w ofercie od czerwca).

CR-V z napędem na dwa koła dostępny będzie z przekładnią manualną i z silnikiem 1.6 i-DTEC o mocy 120 KM, a także z dwulitrowym silnikiem benzynowym i-VTEC o mocy 155 KM, który spełnia teraz normę Euro 6.

Europejska wersja Hondy CR-V z rocznika 2015 będzie dostępna z innowacyjnym system rozrywkowo-informacyjnym Honda Connect. System należy do standardowego wyposażenia modelu CR-V (od wersji Elegance). Oferuje on liczne udogodnienia oraz szereg przydatnych rozwiązań prezentowanych na siedmiocalowym ekranie dotykowym. Honda Connect daje osobom siedzącym z przodu szybki dostęp do takich funkcji, jak informacje o pojeździe, kamera cofania, system audio czy Bluetooth pozwalający podłączyć telefon komórkowy oraz aktywować technologię MirrorLink.

Ponadto, system oferuje dostęp do Internetu, dziewięć fabrycznie zainstalowanych aplikacji, usługę Honda App Center, opcjonalną nawigację satelitarną Garmin, system audio, radio AM/FM/DAB i internetowe, interface telefonu i łączność Bluetooth, kamerę cofania z dynamicznymi wskazówkami, a także komputer pokładowy pokazujący przebieg, zużycie paliwa i czas podróży.

Zobacz także:
REKLAMA