Honda CR-V 2017 - oto nowa generacja

Na razie Honda pokazuje auto w wersji przygotowanej na rynek amerykański. Honda CR-V 2017 najprawdopodobniej zadebiutuje na targach Los Angeles, które odbędą się w listopadzie.

Honda CR-V 2017
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 154 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Z zewnątrz CR-V zmienił się znacznie, mamy nowe LED-owe reflektory przypominające te z nowego Civica X, zderzak z nakładką oraz szeroką, chromowaną listwę nad osłoną chłodnicy. Zderzak jest wysunięty do przodu, co naszym zdaniem nawiązuje do III generacji CR-V. Z boku zamontowano również elegancką listwę, która optycznie obniża auto. Z tyłu nowej Hondy CR-V mamy nowe dzielone lampy, które wkomponowano w tylny słupek oraz pokrywę bagażnika. Z tyłu mamy także wykończoną chromem elegancką listwę oraz dwie owalne końcówki wydechu.

We wnętrzu widać nowy, duży 7-calowy ekran dotykowy. Z nowej Hondy Civic przeszczepiono cyfrowe wskaźniki i koło kierownicy. Od razu w oczy rzucają się mniejsze kratki nawiewów i szerszy tunel środkowy w miejscu lewarka skrzyni biegów. W CR-V debiutuje również elektryczny hamulec postojowy. Na pokładzie nie zabraknie takich nowości jak możliwość podłączenia smartfona poprzez Apple CarPlay lub Android Auto, czy nowego systemu nawigacji oraz systemów wspomagających kierowcy jak m.in. adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu czy ostrzeżenie przy cofaniu o pojazdach jadących prostopadle do naszego auta.

Honda CR-V 2017

W gamie jednostek napędowych nie zabraknie nowego silnika benzynowego turbo 1.5 DOHC o mocy 190 KM (pochodzącego z Civica X) i jednostki napędowej 2.4 DOHC. W Europie zapewne pojawi się także motor wysokoprężny 1.6 i-DTEC. Samochód będzie oferowany w wariancie z napędem przekazywanym tylko na oś przednią lub na obie osie. W USA debiutuje auto z przekładnią CVT, ale do Europy na pewno trafi również przekładnia mechaniczna. 

Honda CR-V na razie została zaprezentowana w specyfikacji na rynek amerykański. Wersja europejska powinna zadebiutować najpóźniej na targach w Genewie, w marcu 2017. Auto nie znacznie będzie różnic się od wersji przygotowanej na rynek USA.

Zobacz także:
REKLAMA