[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Honda CR-V i NSX na targach Poznań Motor Show 2018

Podczas tegorocznej imprezy targowej Poznań Motor Show 2018, Honda zaprezentuje między innymi nową generację CR-V, a także sportowy model NSX.

Honda CR-V 2018 Honda CR-V 2018

Polski debiut będzie świętowała w Poznaniu najnowsza generacja modelu CR-V. Na ekspozycji firmy wystawiony zostanie egzemplarz wyposażony w turbodoładowany silnik benzynowy VTEC o poj. 1,5 l.

Nowy CR-V z tą wersją silnikową pojawi się w sprzedaży na jesieni tego roku i będzie dostępny również z trzecim rzędem siedzeń. Honda wprowadzi to rozwiązanie do swojego popularnego SUV-a po raz pierwszy.

Na początku przyszłego roku do oferty dołączy CR-V z napędem hybrydowym dostosowany do przewozu pięciu osób.

Honda NSX Honda NSX / Fot. Arturo Rivas

Poznań będzie też miejscem pierwszej polskiej prezentacji modelu NSX, supersamochodu z hybrydowym układem napędu na cztery koła (Sport Hybrid SH-AWD) i umieszczonym centralnie, turbodoładowanym benzynowym silnikiem V6 o pojemności 3,5 litra.

Jednostka ta współpracuje z dziewięciostopniową, dwusprzęgłową przekładnią oraz elektrycznym silnikiem pełniącym funkcję alternatora, rozrusznika i koła zamachowego. Dodatkowo, zamontowany przy przedniej osi zespół dwóch silników elektrycznych dostarcza siły napędowej do przednich kół. Układ ten zapewnia moc maksymalną 581 KM.

Honda Clarity Fuel Cell Honda Clarity Fuel Cell

Honda Clarity Fuel Cell, podobnie jak NSX, gościła już na wielu międzynarodowych salonach samochodowych, jednak w Polsce zobaczymy ten model po raz pierwszy. Zasilane wodorem auto na ogniwa paliwowe jest odzwierciedleniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

W Europie Honda Clarity Fuel Cell bierze udział w projekcie HyFive, którego zadaniem jest promowanie napędów wodorowych oraz wspieranie rozwoju infrastruktury umożliwiającej tankowanie wodoru. Zasięg tego modelu wynosi ponad 580 km.

Honda Civic Type R Honda Civic Type R

Oprócz wspomnianych debiutów, na stoisku Hondy nie zabraknie modeli z aktualnej oferty sprzedażowej Hondy, w tym usportowionego hatchbacka – Civica Type R , który w strefie aut sportowych będzie prezentowany obok modelu NSX oraz motocykla MOTO GP (RC213V).

Dział motocykli Hondy, oprócz wcześniej wspomnianej maszyny wyścigowej, pokaże w Poznaniu również model CBR1000RR Fireblade SP oraz wybrane nowości na sezon 2018 - GL1800 Gold Wing Tour, Africa Twin Adventure Sports, CB1000R oraz CB125R.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 114 600 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij