Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Honda CR-Z TS-1X na wideo

Honda, TS-1X Honda TS-1X

Wbrew oczekiwaniom TS-1X to nie ostrzejsza wersja CR-Z z mocniejszym silnikiem i turbosprężarką zamiast jednostki elektrycznej, a tylko model z poprawioną aerodynamiką, układem hamulcowym i zawieszeniem. Pakiet aerodynamiczny, który zastosowano w tym projekcie ma zwiększać docisk do podłoża i poprawiać przyczepność auta przy większych prędkościach. A układ hamulcowy z czterotłoczkowymi zaciskami ma pomagać kierowcy w zatrzymaniu auta z tych strasznych prędkości osiągniętych dzięki body kitowi.

Tylko o jakich prędkościach można mówić, skoro póki co pod maską brakuje sensownego "pieca" ? Ale może to zapowiedź dalszych zmian... Zobaczymy czym zaskoczy nas Honda w Genewie.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ale odwalili lipę. Ospojlerowanie wygląda jak doczepione na siłę i nadal ten cherlawiec pod maską. :/ Jedynie słusznie prezentują się felgi.
  ~Samuraj, 2011-01-24 19:25:40
 • avatar
  zgłoś
  Ten samochód i tak został skrzywdzony bardzo mocno swoim wyglądem, niech już go zostawią w spokoju i szybko o nim zapomnijmy
  Matuu, 2011-01-24 18:57:43
 • avatar
  zgłoś
  Wygląda jak pirania , a w trzewiach ma nadal to samo co węgorz... elektryczny. Fanatycy sportowego coupe Hondy, wygłodniali i spragnieni mocnego silnika na benzynę, nadal mogą się "popieścić"... prądem . Aparaty!
  airmatic, 2011-01-24 18:44:07
 • avatar
  zgłoś
  Na zakończonych kilka dni temu targach w Tokio Honda pokazała koncepcyjny model TS-1X. Oto w czym tkwi jego oryginalność.
  auto motor i sport, 2011-01-24 06:51:01
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij