[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Honda Civic Type R bije pierwszy rekord

Honda Civic Type R Challenge 2018 bije rekord okrążenia francuskiego toru Magny-Cours GP dla seryjnego auta z napędem na przednie koła.

Honda Civic Type R Challenge 2018 Honda Civic Type R Challenge 2018

Za kierownicą hot-hatcha pojawił się fabryczny kierowca Hondy, Esteban Guerriera, który w tym sezonie rywalizuje o Puchar Świata Samochodów Turystycznych FIA w Hondzie Civic TCR w barwach zespołu Munnich Motorsport. Udało mu się uzyskać czas 2 min. 1,51 s na pętli o długości 4,4 km.

REKLAMA

REKLAMA

Honda Civic Type R Challenge 2018 Honda Civic Type R Challenge 2018

Tor Magny-Cours GP jest bardzo wymagający ze względu na szybkie odcinki poprzecinane szykanami, a także wolne zakręty i długie proste. Jednak nie przeszkodziło to zupełnie nowej Hondzie ustanowić rekord w kategorii seryjnych samochodów z przednim napędem. Pod maską ostrego hatchbacka pracuje silnik 2.0 VTEC Turbo dysponujący mocą 320 KM. Poza tym kierowca ma do dyspozycji 400 Nm momentu obrotowego.

REKLAMA

Honda Civic Type R Challenge 2018 Honda Civic Type R Challenge 2018

To pierwszy sukces nowej Hondy Civic Type R Challenge 2018 w ramach serii wyzwań, gdzie kierowcy wyścigowi Hondy będą próbowali bić rekordy na europejskich torach wyścigowych. Podobny wyczyn miał miejsce dwa lata temu, gdy w sprzedaży była jeszcze poprzednia generacja hot-hatcha. Wtedy kierowcy Hondy poprawiali rekordy na takich torach jak Estoril, Silverstone, Hungaroring i Spa-Francorchamps. W tym roku zaczęło się od Magny-Cours, a kolejne obiekty to tylko kwestia czasu.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij