[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Honda Civic sedan już w polskich salonach

Honda Civic 10. generacji debiutuje w polskich salonach w 4-drzwiowej wersji sedan. Japoński kompakt jest dostępny w cenie od 90 400 złotych.

Honda Civic sedan

Nowa Honda Civic sedan wyróżnia się dynamiczną sylwetką, która bliższa jest coupe niż trójbryłowemu sedanowi z zaznaczonym bagażnikiem. Całość prezentuje się bardzo elegancko. W porównaniu do poprzednika samochód urósł na szerokość i długość, natomiast niżej poprowadzono linię dachu, co dodaje nadwoziu lekkości.

Większe wymiary oznaczają więcej miejsca dla pasażerów, ale też imponujących rozmiarów bagażnik, liczący 519 litrów. Niżej niż w poprzednim modelu umieszczono fotele, ponieważ zbiornik paliwa umieszczono tym razem w standardowym miejscu.

Do napędu nowej Hondy Civic sedan posłuży benzynowy silnik VTEC Turbo o pojemności 1,5 litra, dysponujący maksymalną mocą 182 KM. Motor współpracuje z nową manualną skrzynią biegów o sześciu przełożeniach lub bezstopniowym automatem CVT. Producent zapowiada, że za kilka miesięcy będzie można wybrać sedana z silnikiem Diesla.

Na koniec parę słów o wyposażeniu. Nowy Civic dostępny jest w jednym z trzech poziomów wyposażenia - Comfort, Elegance i Executive. W podstawowym wariancie producent montuje bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa. Znajdzie się tam m.in. system FCW ostrzegający przed kolizją, LKAS utrzymujący samochód na pasie ruchu, TSR rozpoznający znaki drogowe, aktywny tempomat i kilka innych. Oprócz tego jest też radio z 5-calowym ekranem, ośmioma głośnikami i odbiornikiem DAB, automatyczna klimatyzacja, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne czy podgrzewane lusterka i fotele przednie.

Podstawowa wersja Comfort z manualną przekładnią kosztuje od 90 400 zł. Topowa Executive ze skrzynią CVT to wydatek rzędu 114 200 zł.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij