REKLAMA

Honda HR-V po face liftingu

Honda przeprowadziła face lifting swojego niedużego SUV-a HR-V. Zmiany dodały modelowi elegancji, lepsza jest jakość i wyciszenie wnętrza, a pod maskę trafią nowe silniki.

Honda HR-V facelift 2018
Honda HR-V facelift 2018
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 96 800 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Honda HR-V po face liftingu na pierwszy rzut oka niewiele różni się od dotychczasowego modelu. Dodające elegancji zmiany w stylizacji nadwozia objęły przód pojazdu, który otrzymał nowy, błyszczący, chromowany na ciemno panel. Zastąpił on wcześniejszą kombinację czerni i chromu nad wlotem powietrza.

Przedni zderzak ma teraz głębiej umieszczone wloty powietrza, w których znajdują się okrągłe światła przeciwmgielne, a reflektory otrzymały w standardzie soczewki z przeprojektowanymi diodowymi światłami do jazdy dziennej.

Chromowany na ciemno element ozdobny drzwi bagażnika nawiązuje do nowych wykończeń z przodu, a tylne światła mają teraz ciemniejsze oprawy.

REKLAMA

REKLAMA

Honda HR-V facelift 2018
Honda HR-V facelift 2018

Bogatsze wersje wyposażenia otrzymały nowe, 17-calowe obręcze kół, wykonane z lekkiego stopu, a układ wydechowy zakończono chromowaną nasadką. Przednie reflektory i tylne lampy zespolone wykonano w całości w technice LED.

W przeprojektowanych przednich fotelach kierowcy i pasażera wprowadzono zmiany w poduszce siedzenia i w oparciu, zapewniając lepsze podparcie, zwłaszcza w obszarze ramion. Standardową tapicerkę wykonano z tkaniny wyższej jakości.

REKLAMA

Honda HR-V facelift 2018
Honda HR-V facelift 2018

Od premiery, Honda HR-V z roku modelowego 2019 będzie dostępna z 1,5-litrowym wolnossącym silnikiem benzynowym i-VTEC, generującym moc 130 KM i maksymalny moment obrotowy 155 Nm przy 4600 obr/min.

Auto wyposażone w sześciobiegową przekładnię manualną przyspiesza od 0 do 100 km/h w 10,7 sekundy, a wersja z przekładnią bezstopniową CVT – w 11,2 sekundy.

W zależności od poziomu wyposażenia modelu HR-V z roku modelowego 2019, samochód po raz pierwszy dostępny będzie z funkcją aktywnej redukcji hałasu (ANC). Za pomocą dwóch mikrofonów umieszczonych w kabinie, monitoruje ona dźwięki o niskiej częstotliwości, a następnie precyzyjnie je eliminuje sygnałami audio "w przeciwfazie", emitowanymi przez głośniki.

REKLAMA

REKLAMA

Honda HR-V facelift 2018
Honda HR-V facelift 2018

Produkcja HR-V 1.5L i-VTEC, rok modelowy 2019, została już rozpoczęta, a dostawy samochodów przewidziane są na październik tego roku.

Wiosną 2019 roku, do oferty dołączy oszczędny silnik wysokoprężny 1,6 l i-DTEC, a także 1,5-litrowy silnik VTEC TURBO, przeznaczony dla zwolenników bardziej sportowych wrażeń za kierownicą.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA