[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Honda Insight – debiut w Polsce

Honda Insight Honda Insight

Insight napędzany jest silnikiem benzynowym o pojemności 1.3 litra (moc 88 koni mechanicznych), wspomaganym przez niewielką, płaską jednostkę elektryczną o mocy 14 koni mechanicznych. Służy ona nie tylko do napędzania auta, ale jest też generatorem, pozwalającym na odzyskanie energii w trakcie hamowania, gromadzonej następnie w bateriach.

Według producenta, w mieście Insight zużywa jedynie 4,6 litra benzyny, w cyklu pozamiejskim to 4,2, natomiast w mieszanym - 4,4 litra paliwa na 100 km. Średnia emisja CO2 utrzymuje się na wyjątkowo niskim poziomie 101 gram na kilometr. Niewielki jest też zbiornik paliwa o pojemności 40 litrów.

Honda Insight dostępna jest w cenie od 75 900 zł za wersję Base. Wyposażenie seryjne jest dość bogate i obejmuje m.in. przednie, boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne, układy ABS, ESP, EBD, klimatyzację automatyczną, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu czy też komputer pokładowy z system Eco Assist. Zaoszczędzono za to na radiu oraz kilku innych dodatkach, które oferowane są w bogatszej wersji Comfort, w cenie 77 900 zł.

Źródło: Moto Target, Honda

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij