[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda NSX Ayrtona Senny na sprzedaż!

Jeden z trzech egzemplarzy Hondy NSX, którymi jeździł sam Ayrton Senna, został wystawiony na sprzedaż - na dywaniku zachował się nawet odcisk stopy mistrza!

Honda NSX
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

NSX, jak twierdzi obecny właściciel, jest w perfekcyjnym stanie i ma przejechane zaledwie 49 600 kilometrów (rocznik 1993). Auto ma kierownicę po lewej stronie, napęd na tył i 274 KM, a także bogate wyposażenie: klimatyzację, tempomat, poduszki powietrzne, a także... dywanik z odciskiem stopy Ayrtona.

Właściciel NSX-a naświetla historię trzech modeli Hondy, którymi jeździł Senna: pierwszy był czerwony, wręczony mu przez Hondę (stacjonował w jego willi w Portugalii), drugi, z numerem nadwozia 000999, kupionym dla niego przez "Braguinha" (jego mentora i sponsora), który był trzymany w Sintrze koło toru Estoril i trzeci, który był do dyspozycji w Brazylii.

REKLAMA

W ogłoszeniu mowa o drugim egzemplarzu. Do końca aukcji pozostało 8 dni. Jak na razie cena wynosi 48 500 funtów, czyli jakieś 235 000 złotych.

Link do ogłoszenia: LINK

amis

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij