[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Honda Urban EV blisko produkcji

Zaprezentowana na salonie samochodowym we Frankfurcie Honda Urban EV Concept będzie już w 2019 roku dostępna w wersji produkcyjnej.

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

W Genewie ponownie, po światowej premierze na ubiegłorocznych targach we Frankfurcie, pokazany został model Honda Urban EV Concept. Samochód ten potwierdza dążenie Hondy do wejścia na europejski rynek pojazdów elektrycznych.

Co istotne, podczas konferencji prasowej pierwszego dnia salonu motoryzacyjnego w Genewie, Honda ogłosiła, że na początku 2019 roku rozpocznie przyjmowanie zamówień na wersję seryjną prezentowanego konceptu Urban EV.

Kształt wersji produkcyjnej również poznamy w 2019 roku, ale mamy nadzieję, że nie będzie ona znacząco odbiegać od prototypu. Ten prezentuje się wyjątkowo dobrze, choć na pierwszy rzut oka, z przodu, przypomina nieco Volkswagena Golfa I.

REKLAMA

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Honda Urban EV Concept ma prosty wygląd, z pudełkowatym nadwoziem, stylizowanym w duchu retro. Z drugiej strony jego niska i szeroka, muskularna i mocno osadzona na drodze sylwetka wskazywać ma na sportowe osiągi. Auto ma wymiary typowego samochodu miejskiego - jest o 100 mm krótszy od Hondy Jazz.

Honda Urban EV będzie pierwszym, sprzedawanym w Europie, masowo produkowanym samochodem elektrycznym Hondy, zasilanym wyłącznie energią z baterii.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

- Wersja produkcyjna świetnie przyjętego konceptu trafi do europejskich klientów pod koniec 2019 roku, a w odpowiedzi na duże zainteresowanie modelem, postanowiliśmy otworzyć listy zamówień na miejski pojazd elektryczny już na początku przyszłego roku - powiedział wiceprezes Honda Motor Europe, Philip Ross 

Honda Urban EV Concept zapowiada pierwszy masowo produkowany samochód elektryczny Hondy, zasilany wyłącznie energią z baterii, który trafi do klientów w Europie. Stylizacja konceptu została bardzo ciepło przyjęta przez opinię publiczną.

REKLAMA

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

W aucie jest miejsce dla czwórki pasażerów, którzy podróżują w komfortowych fotelach, wykończonych różnymi materiałami. Fotele przedniego rzędu obszyto naturalną szarą tkaniną i ozdobiono współczesnymi akcentami z drewna.

Deskę rozdzielczą wypełnia panoramiczny, obejmujący kabinę ekran rozciągający się do drzwi. Wyświetlacz w desce rozdzielczej pokazuje szereg informacji o stanie auta, podczas gdy będące jego przedłużeniem ekrany drzwi spełniają funkcję wstecznych lusterek emitujących obraz z kamer.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij