[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Honda prezentuje model Urban EV Concept

Podczas targów we Frankfurcie Honda pokazała elektryczny prototyp Urban EV Concept. Samochód jest zapowiedzią modelu produkcyjnego.

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

- To nie jest wizja odległej przyszłości, gdyż wersja produkcyjna tego samochodu trafi do salonów Hondy w Europie w 2019 roku - powiedział Takahiro Hachigo, prezes Honda Motor Co., potwierdzając przejście od konceptu do seryjnej produkcji w ciągu dwóch lat.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Honda Urban EV Concept ma prosty wygląd, z pudełkowatym nadwoziem, stylizowanym w duchu retro. Z drugiej strony jego niska i szeroka, muskularna i mocno osadzona na drodze sylwetka wskazywać ma na sportowe osiągi. Auto ma wymiary typowego samochodu miejskiego - jest o 100 mm krótszy od Hondy Jazz. 

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlone na niebiesko logo Hondy, będące zapowiedzią nowego elementu stylistycznego w przyszłych modelach Hondy z napędem elektrycznym. Z przodu auta, pomiędzy reflektorami, mogą być wyświetlane interaktywne, wielojęzyczne wiadomości, np. pozdrowienia lub rady dla innych kierowców, a także informacje o aktualnym stanie naładowania akumulatorów.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

W środku Honda Urban EV Concept może pomieścić cztery osoby na dwóch kanapach wykończonych różnymi materiałami. Przednią kanapę pokryto naturalną szarą tkaniną, natomiast oparcia siedzeń i podłokietniki ozdobiono nowoczesnymi akcentami z drewna. Pasy bezpieczeństwa na tylnej kanapie zamocowano pośrodku siedzenia, co pozwala na ich łatwe zwinięcie do pozycji wyjściowej przed opuszczeniem samochodu.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Widoczność z miejsca kierowcy modelu Urban EV Concept jest wzorowa, dzięki wąskim słupkom A i szerokiej szybie. Wsiadanie i wysiadanie z auta odbywa się natomiast poprzez otwierane ku tyłowi drzwi.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Drewniane wykończenia zastosowano też wokół deski rozdzielczej. Tutaj zachowano minimalistyczny design. Jest tylko kolumna kierownicy, prosty zestaw przycisków i panoramiczny ekran. Na głównym ekranie w desce rozdzielczej wyświetlane są informacje o pojeździe, w tym o poziomie naładowania akumulatora. Ekrany umieszczone na drzwiach pełnią funkcję bocznych lusterek, prezentowany jest na nich obraz z zewnętrznych kamer.

REKLAMA

Honda Urban EV Concept Honda Urban EV Concept

Czekamy zatem niecierpliwie na debiut wersji produkcyjnej, którą Honda zapowiada na 2019 rok.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij