Honda rozszerza gwarancję na hybrydy

Honda oferuje nową formę ubezpieczenia, które wydłuża opiekę gwarancyjną na modele o napędzie hybrydowym na okres do 5 lat.

Honda materiały prasowe
Honda
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Honda wprowadziła bezpłatny, pięcioletni okres gwarancji na całą gamę aut o napędzie hybrydowym we współpracy z Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG – szwajcarskim liderem rynku ubezpieczeń. Właściciele modeli Jazz e:HEV, Jazz Crosstar e:HEV oraz CR-V Hybrid mogą liczyć na darmowe naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi przez okres 60 miesięcy. Wkrótce dołączą do nich także klienci, którzy zakupią najnowszą generację Hondy HR-V.
Wszelkie elementy układu hybrydowego objęte są ochroną przez okres pięciu lat lub do 100 000 kilometrów przebiegu. W tych ramach Honda bezpłatnie usunie wszelkie usterki stwierdzone w samochodzie z uwzględnieniem warunków gwarancji.

REKLAMA

Hondamateriały prasowe
Honda

Dodatkowo klienci Hondy otrzymują Ubezpieczeniową Gwarancję Serwisową, w całości finansowaną przez Honda Motor Europe. Obejmuje ona szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu na terytorium Europy. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu. Wyłączeniu podlegają jedynie części wymagające okresowej wymiany oraz wyposażenie pojazdu wyszczególnione w warunkach ubezpieczenia. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji i trwa 24 miesiące lub do momentu osiągnięcia przez pojazd przebiegu 300 000 kilometrów.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA