Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Honda zapowiada potwora

Honda przedstawiła zapowiedź swojego tegorocznego auta, szykowanego na rajd SCORE Baja 1000, który odbędzie się w listopadzie. Trasy obejmują pustynne tereny na Półwyspie Kalifornijskim.

Honda Baja 1000

Cały wygląd pojazdu Hondy, szykowanego na SCORE Baja 1000 jest owiany tajemnicą. Wiemy natomiast, że samochód będzie napędzany przez jednostkę V6 twin turbo. Za serce potwora odpowiada dział Honda Performance Development.

Oczywiście na razie nie znamy mocy auta. Zdjęcia zdradzają również, że nad sztywnością całej konstrukcji będzie czuwał szkielet wykonany ze stalowych rurek. Do tego amortyzatory dostarczyła firma Fox Racing. Rajda Baja 1000 rozgrywany jest co roku, w trzeci tydzień listopada. Więcej szczegółów na temat nowego pojazdu powinniśmy dostać najwcześniej w przyszłym miesiącu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Baja 1000 to jeden z najbardziej prestiżowych offroadowych rajdów. Na trasach tej imprezy można oglądać bezkompromisowe potwory, które czasem dzieżko jest znaleźć na liście startowej Rajdu Dakar.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Honda-zaopowiada-potwora,20503,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-08-25 10:09:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij