[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Hyundai Kona Electric - 470 km zasięgu

Hyundai Kona Electric to napędzany elektrycznym silnikiem SUV, który zadebiutuje już pod koniec lutego i pojawi się wśród premier salonu samochodowego w Genewie.

Hyundai Kona Electric Hyundai Kona Electric

Hyundai zapowiada - nomen omen - elektryzującą premierę, jaki ma być pierwszy na rynku Starego Kontynentu SUV z napędem czysto elektrycznym. Pierwsza odsłona odbędzie się już 27 lutego, a raptem kilka dni później będzie można go podziwiać podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, na początku marca.

Na razie bardzo niewiele wiemy o tym samochodzie. Hyundai pokazał jedynie krótki film oraz zdjęcie, które niczego nie wnosi. Wiadomo jedynie, że będzie to wariant jednego z ostatnich debiutów marki - kompaktowego SUV-a Kona.

Spodziewać się można, rzecz jasna, zmian w zakresie wyglądu samochodu. Na przykład przód, który nie wymaga obecności grilla, jako że sam silnik nie wymaga takiego chłodzenia, jak tradycyjne jednostki spalinowe.

Hyundai podał jeszcze jedną ważną informację, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście samochodów elektrycznych. Mowa o zasięgu. Tutaj, na pełnym ładowaniu ma być możliwe pokonanie nawet 470 kilometrów, co oznacza bezproblemową jazdę już nie tylko po mieście i okolicy, ale i gdzieś znacznie dalej.

REKLAMA

Co ciekawe, auto będzie sprzedawane w dwóch odmianach napędu, zapewne chodzić będzie między innymi o pojemność baterii, a więc i o zasięg, ale być może też o moc samego silnika. Jeśli o tym mowa, Hyundai zapowiada, że klienci otrzymają jeden z najmocniejszych napędów na rynku. Może więc być ciekawie.

W samochodzie nie zabraknie systemów informacyjno-rozrywkowych, pozwalających na łączność z internetem i połączenie ze smartfonami, a także bogatej palety systemów bezpieczeństwa.

Inną pewną informacją jest to, że sprzedaż modelu rozpocznie się już w połowie tego roku, a więc tempo narzucone przez inżynierów marki jest naprawdę imponujące.

Więcej szczegółów poznamy pod koniec lutego oraz w czasie trwania salonu samochodowego w Genewie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 71 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij