[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai Kone Elektric i Santa Fe w Polsce

Na targach Motor Show w Poznaniu będziemy świadkami polskiej premiery czwartej generacji Santa Fe oraz elektrycznego modelu Kona Electric.

Hyundai Santa Fe 2018 Hyundai Santa Fe 2018

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Poznaniu Hyundai zaprezentuje dwa całkowicie nowe modele. Swoją polską premierę będzie miał model Santa Fe czwartej generacji. Również po raz pierwszy, zostanie pokazany szerokiej publiczności, Hyundai Kona Electric – pierwszy w Europie subkompaktowy SUV z napędem elektrycznym.

Nowy Hyundai Santa Fe czwartej generacji wyróżnia się wyrazistą i elegancką stylistyką, a w wyposażeniu  znajdziemy szereg najnowszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i komfortu.

System Rear Occupant Alert na przykład wykrywa obecność pasażerów na tylnej kanapie i informuje o tym kierowcę, kiedy opuszcza on samochód. Ma to zapobiec przypadkom pozostawienia śpiącego dziecka w aucie, do czego co roku dochodzi zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

REKLAMA

Hyundai Santa Fe 2018 Hyundai Santa Fe 2018

W Santa Fe zastosowano też system unikania kolizji i monitorowania ruchu poprzecznego za pojazdem (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist). Podczas cofania w miejscach o ograniczonej widoczności, system ten nie tylko ostrzega kierowcę przed nadjeżdżającymi z tyłu pojazdami, ale też automatycznie uruchamia hamulce.

Z kolei system Safety Exit Assist zapobiega potencjalnym wypadkom, czasowo blokując drzwi i uniemożliwiając ich otwarcie w momencie, gdy wykryje nadjeżdżające z tyłu pojazdy.

Nawiązująca do segmentu premium stylistyka nowego Santa Fe ma charakterystyczne elementy, jak podwójne reflektory czy typowa dla modeli marki Hyundai, kaskadowa osłona chłodnicy.

Santa Fe Nowej Generacji dostępny jest z dwoma silnikami Diesla 2.0l o mocy 150 KM i 182 KM, 2.2-litrowym silnikiem CRDi o mocy 197 KM oraz jednostką benzynową 2.4l o mocy 185 KM. Silniki spełniają wymagania ostatniej normy emisji spalin Euro 6C.

REKLAMA

Hyundai Kona Electric Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric jest z kolei pierwszym subkompaktowym SUV-em z całkowicie elektrycznym napędem. To model łączący charakter SUV-a z elektromobilnością. Jak mówi producent, w pełni elektryczna wersja jest "odpowiedzią na styl życia i oczekiwania współczesnych klientów, którzy chcą czerpać radość z jazdy, dbając jednocześnie o środowisko naturalne".

REKLAMA

Hyundai Kona Electric Hyundai Kona Electric

Kona Electric ma dwie wersje układu napędowego, oferując jedne z najmocniejszych silników elektrycznych. Samochód w wersji z akumulatorami gwarantującymi zwiększony zasięg jest w stanie pokonać 482 kilometry, dostarczając maksymalną moc 204 KM. Samochód z akumulatorami standardowymi ma zasięg 312 kilometrów i silnik o mocy 136 KM.

Kona Electric z silnikiem o mocy 204 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7.6 sekundy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 71 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij