[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai Le Fil Rouge – Paris Motor Show 2018

Prezentowany na salonie samochodowym w Paryżu Hyundai Le Fil Rouge to model koncepcyjny, który wyznacza nowy kierunek projektowania aut tej marki.

Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018 Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018, fot. Michał Szymaczek

Koncepcyjny model Hyundai Le Fil Rouge, został zaprezentowany po raz pierwszy podczas tegorocznego międzynarodowego salonu samochodowego w Genewie i okrzyknięty został jednym z najpiękniejszych aut salonu.

W Paryżu nie było inaczej, a samochód przyciągał rzesze dziennikarzy. Model ma odzwierciedlać design przeszłości, teraźniejszości i przyszłości samochodów Hyundai.

REKLAMA

Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018 Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018, fot. Michał Szymaczek

Francuska nazwa „Le Fil Rouge” to po polsku „czerwona nić”. Jak mówi o nim producent, model ten stanowi dodatkowo zapowiedź nowego kierunku projektowania marki, nazwanego „Sensous Sportiness”, który będzie widoczny w nowych modelach Hyundaia wszystkich segmentów.

Jedno jest pewne. Zarówno Hyundai, jak i siostrzana marka Kia, na dobre zerwały ze swoim niegdysiejszym wizerunkiem nudnych i zwyczajnych „samochodów za rozsądną cenę”.

REKLAMA

Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018 Hyundai Le Fil Rouge - Paryż 2018, fot. Michał Szymaczek

Obecnie każdy kolejny model śmiało konkuruje z samochodami niemieckimi pod względem konstrukcji i rozwiązań technicznych, a jeśli chodzi o stylistykę, tu czoła chylą nawet kochający styl Włosi.

Wystarczy wspomnieć ostatnie modele Hyundaia, jak choćby i30 Fastback, a w przypadki marki Kia – Stinger czy nowa Kia Proceed. Czekamy na kolejne premiery, a tymczasem obejrzyjcie krótkie nagranie prosto ze stoiska Hyundaia na salonie samochodowym w Paryżu, który właśnie otworzył swoje wrota dla szerokiej publiczności.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij