[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Hyundai pokazał nową generację modelu Santa Fe, która designem nawiązuje do mniejszej Kony, ale jest w porównaniu do niej na zupełnie innym poziomie, jeśli chodzi o komfort.

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Samochód jest nieco większy od poprzednika. Ma 4,77 metra długości oraz 1,89 metra szerokości, a rozstaw osi to niemal 2,77 metra, dzięki czemu udało się stworzyć przestrzenne i ergonomiczne wnętrze, zapewniające pasażerom większy komfort podroży i codziennego użytkowania. W ofercie dostępna będzie również siedmiomiejscowa wersja, nazwana Santa Fe XL.

Zwiększenie wymiarów zaowocowało wzrostem pojemności bagażnika. I tak, w pięciomiejscowej odmianie auto pomieści 625 litrów bagażu - o 40 więcej niż w poprzedniku, natomiast przy siedmiomiejscowej konfiguracji bagażnik będzie symboliczny, bo 130-litrowy.

REKLAMA

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Nowy Hyundai Santa Fe czwartej generacji wyróżnia się wyrazistą i elegancką stylistyką, a w wyposażeniu  znajdziemy szereg najnowszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i komfortu.

System Rear Occupant Alert na przykład wykrywa obecność pasażerów na tylnej kanapie i informuje o tym kierowcę, kiedy opuszcza on samochód. Ma to zapobiec przypadkom pozostawienia śpiącego dziecka w aucie, do czego co roku dochodzi zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

REKLAMA

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

W Santa Fe zastosowano też system unikania kolizji i monitorowania ruchu poprzecznego za pojazdem (Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist). Podczas cofania w miejscach o ograniczonej widoczności, system ten nie tylko ostrzega kierowcę przed nadjeżdżającymi z tyłu pojazdami, ale też automatycznie uruchamia hamulce.

Z kolei system Safety Exit Assist zapobiega potencjalnym wypadkom, czasowo blokując drzwi i uniemożliwiając ich otwarcie w momencie, gdy wykryje nadjeżdżające z tyłu pojazdy.

REKLAMA

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Nawiązująca do segmentu premium stylistyka nowego Santa Fe ma charakterystyczne elementy, jak podwójne reflektory czy typowa dla modeli marki Hyundai, kaskadowa osłona chłodnicy.

Santa Fe Nowej Generacji dostępny jest z dwoma silnikami Diesla 2.0l o mocy 150 KM i 182 KM, 2.2-litrowym silnikiem CRDi o mocy 197 KM oraz jednostką benzynową 2.4l o mocy 185 KM. Silniki spełniają wymagania obecnej normy emisji spalin Euro 6C.

REKLAMA

Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018 Hyundai Santa Fe - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Planowane są również wersje hybrydowe, w tym hybryda typu plug-in. Hyundai Santa Fe nowej generacji będzie dostępny w Polsce w połowie 2018 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij