Hyundai Tucson w potwornym przebraniu jedzie na SEMA

Hyundai wraz z firmą Rockstar Performance Garage na zbliżających się targach SEMA przedstawi mocno zmodyfikowanego Tucsona.

Hyundai Tucson SEMA

Tucson, który zostanie pokazany na targach SEMA będzie charakteryzował się muskularnymi zderzakami z osłonami podwozia,bagażnikiem na dachu i dodatkowym oświetleniem LED. Do tego czarny lakier i przyciemniane szyby boczne. Firma Rockstar Performance wyposaży auto w felgi KMC XD Series o rozmiarze 17-cali. Nic wielkiego, powiecie? Dodajmy do tego, że obręcze zostały obute w 32-calowe opony terenowe Mickey Thompson MTZ P3.

Tucson SEMA posiada również nowe, offroadowe zawieszenie z regulowanym skokiem amortyzatorów. Dzięki temu nadwozie jest o ok. 150 mm wyżej zawieszone, niż w standardowym modelu. Niestety pod maską nie znajdziemy adekwatnego do wyglądu potwora silnika. Sercem modyfikowanego Tucsona jest czterocylindrowy motor 1,6 turbo, który posiada kilka zmian m.in. specjalny filtr powietrza, układ wydechowy Magnaflow. Niestety nie znamy jeszcze osiągów jednostki napędowej. Na szczęście moc trafia na wszystkie koła poprzez dwusprzęgłową skrzynię.

REKLAMA