[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai Tucson – znamy polskie ceny

Odświeżony Hyundai Tucson zadebiutował wiosną na salonie samochodowym w Nowym Jorku. Teraz samochód wjeżdża do polskich salonów, a my poznaliśmy jego zmodyfikowany cennik.

Hyundai Tucson 2018 Hyundai Tucson 2018

Tucson to najbardziej popularny model Hyundaia w Polsce i w Europie. Wiosną przeszedł zmiany stylistyczne, ale też w zakresie wyposażenia w systemy bezpieczeństwa i nowych jednostek napędowych.

Sylwetkę Tucsona podkreśla nowy wygląd reflektorów LED, podwyższony zderzak, srebrna osłona pod zderzakiem przednim i nowy wzór felg. W samochodzie zmieniono również układ tylnych świateł, a także przeprojektowano tylny zderzak i układ wydechowy.

Nowy Tucson będzie oferowany z dwoma silnikami Diesla i dwoma benzynowymi, które zostały zmniejszone i ulepszone w zakresie emisji dwutlenku węgla.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai Tucson 2018 Hyundai Tucson 2018

Najmocniejszym motorem w gamie jest jednostka Diesla 2.0 CRDi o mocy 185 KM. Ten silnik, współpracujący z napędem na cztery koła, połączony jest z nowo opracowaną, ośmiobiegową skrzynią automatyczną.

Alternatywnie wybrać można inny silnik Diesla, 1.6 CRDi, o mocy 136 KM. Jednostka ta dostępna jest z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na przednie lub na wszystkie koła, a także z 7-stopniowym automatem DCT i napędem na przód.

Nowy Tucson jest również dostępny z dwoma silnikami benzynowymi. 1,6-litrowy silnik GDi, z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na przednie koła, ma moc 132 KM. Z kolei jednostka 1,6 T-GDi o mocy 177 KM oferowana jest z 6-biegową skrzynią manualną i napędem na przód lub skrzynią 7DCT z napędem na cztery koła.

REKLAMA

Hyundai Tucson 2018 Hyundai Tucson 2018

Nowy Hyundai Tucson oferowany jest w czterech wersjach wyposażeniowych. Samochód z podstawowym pakietem wyposażenia oraz silnikiem 1.6 GDi 132 KM został wyceniony na 86 900 złotych. Model w najwyższej wersji z silnikiem 2.0 CRDi z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów kosztuje natomiast 179 900 złotych.

Jeśli chodzi o wyposażenie, nowy Tucson może mieć na pokładzie m.in.: system nagłośnienia marki Krell, łączność Bluetooth oraz nawigację z ośmiocalowym dotykowym ekranem, kamerą cofania oraz programem aktualizacji MapCare.

W dziedzinie aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy, w zależności od wersji wyposażenia, w samochodzie znajdują się m.in.:

  • system automatycznego hamowania,
  • asystent utrzymywania pasa ruchu (LKAS),
  • system kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA),
  • system informacji o znakach ograniczenia prędkości (SLIF).

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai Tucson 2018 Hyundai Tucson 2018

Pakiet bezpieczeństwa obejmuje także system kamer 360°, monitorujących otoczenie pojazdu podczas wykonywania manewrów.

Korzystający z przednich czujników radarowych inteligentny tempomat utrzymuje stałą prędkość a także odległość przed poprzedzającym pojazdem, automatycznie przyspieszając lub hamując w zależności od potrzeby.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 490 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij