Hyundai dla Tedego?

Hyundai, Equus, Genesis, Sonata, SEMA
Hyundai Equus
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Amerykańskie targi SEMA Show przyciągają co roku największych producentów samochodów, którzy pokazują potencjał swoich aut - podpowiadają, że z odrobiną dobrych chęci i furmanką pieniędzy można z najnudniejszej Toyoty i najbrzydszego Chevroleta zrobić kawał pięknego auta, za którym będą oglądać się wszyscy.

W tym roku na wystawie nie zabraknie również Hyundaia. Koreańczycy pokażą m.in. swoją limuzynę - model Equus - przygotowaną do spółki z magazynem DUB. Znajdzie się na niej czarny lakier w dwóch odmianach - błyszczącej i matowej, zmienione wypełnienie "grilla" i poprawiający aerodynamikę pakiet ospoilerowania. Najciekawsze ukryto w nadkolach - 24-calowe felgi aluminiowe.

W kabinie zobaczymy skórzaną tapicerkę i zmodyfikowane, oddzielne, tylne fotele . Przygotowano też system audio, który ma zadowolić największych audiofili.

I po raz kolejny dzisiejszego dnia zadajemy pytanie - do kogo kierowany jest ten samochód? Raperów z East Coast, albo West Coast? A może do polskich hiphopowców, z sugestią, by przesiedli się ze starych, fantazyjnie oklejonych "beemek"?

Na targach SEMA Show Hyundai pokaże jeszcze jednego Equusa, a do tego Genesisa Coupe i Sonatę Turbo - znajdziecie je w galerii obok.

REKLAMA
REKLAMA