REKLAMA

Hyundai i20 po face liftingu – polskie ceny

Hyundai odświeżył niedawno swój hit w segmencie B – model i20. Teraz samochód po face liftingu wchodzi do sprzedaży w Polsce. Znamy już jego ceny.

Hyundai i20 2018
Hyundai i20 2018
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Hyundai umacnia swoją ofertę w segmencie B, wprowadzając na rynek odświeżony model i20. Auto zyskało między innymi charakterystyczny dla marki Hyundai kaskadowy grill oraz przeprojektowany przedni zderzak. Zmiany przeszedł także tylny zderzak oraz układ reflektorów. Miejsce na tablicę rejestracyjną znalazło się na klapie bagażnika, a w 5-drzwiowej wersji samochodu pojawiają się nowe 15- i 16-calowe felgi oraz dach panoramiczny.

Nowy Hyundai i20, zarówno w wersji 5-drzwiowej, jak i Active, dostępny jest teraz także z czarnym dachem (od listopadowej produkcji), co w połączeniu z dziesięcioma kolorami lakieru, daje większą możliwość spersonalizowania samochodu.

Również wnętrze i20 zostało przeprojektowane. W nowej opcji wykończenia Blue, przez całą szerokość deski rozdzielczej oraz wokół klamek, poprowadzono niebieską, ozdobną linię. Z kolei opcje wykończenia wnętrza Red Point i Blue Point wyróżniają się czerwonymi i niebieskim akcentami stylistycznymi.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i20 2018
Hyundai i20 2018

Hyundai i20 po face liftingu został wyposażony w nowe rozwiązania z zakresu łączności, zintegrowane ze smartfonem kierowcy. Model oferowany jest z jednym z czterech systemów audio. Oprócz 3,8-calowego ekranu standardowego, dostępny jest teraz także nowy, 5-calowy ekran monochromatyczny.

Z kolei 7-calowy wyświetlacz Audio umożliwia łatwą łączność – użytkownicy mogą przeglądać zawartość swoich smartfonów dzięki usługom Apple CarPlay i Android Auto, i korzystać np. z telefonicznej nawigacji. Dodatkowo i20 jest oferowany z opcjonalnym systemem infotainment, - integrującym nawigację, media i rozwiązania z zakresu łączności, współpracującym z Apple CarPlay, Android Auto i usługami Live Services.

REKLAMA

Hyundai i20 2018
Hyundai i20 2018

W i20 pojawiła się 7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (7DCT) oraz system Stop and Go. Są także trzy silniki benzynowe do wyboru. Jednostka 1.0 T-GDI ma moc 100 KM i współpracuje z 5-biegową skrzynią manualną lub przekładnią 7DCT.

Z kolei silnik 1.2 MPI oferowany jest w dwóch wariantach mocy– 75 i 84 KM. Tu z kolei dostępna jest 5-biegowa skrzynia manualna.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i20 2018
Hyundai i20 2018

Zgodnie z europejskimi standardami, Hyundai i20 został wyposażony w szereg systemów z zakresu wspomagania bezpieczeństwa, które do niedawna zarezerwowane były dla aut wyższych segmentów. Jest tu m.in.:

  • system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDWS)
  • asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)
  • asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu (FCA)
  • system ostrzegający o zmęczeniu kierowcy (DAW)
  • system inteligentnych świateł drogowych (HBA)

Nowy i20 oferowany jest w pięciu wersjach wyposażeniowych, w tym limitowanej wersji specjalnej LAUNCH. Samochód z podstawowym pakietem wyposażenia oraz silnikiem 1.2 MPI 75 KM został wyceniony na 47 900 złotych. Model w najwyższej wersji z silnikiem 1.0 T-GDi 100 KM z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT) kosztuje 75 000 złotych.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA