REKLAMA

Hyundai i30 N Line i i30 Fastback N Line

Dla tych, którym zwykły i30 nie wystarcza, Hyundai wprowadził właśnie usportowione wersje N Line.

Hyundai i30 N Line Materiały prasowe
Hyundai i30 N Line
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 70 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Po zaprezentowaniu pierwszych sportowych modeli z serii N – i30 Hatchback N i i30 Fastback N, Hyundai rozbudowuje gamę swoich modeli o usportowioną wersję N Line. Model stanowi w pewnym sensie pomost pomiędzy zwykłym i30, a wersją N, która dla wielu jest zbyt droga czy zbyt mocna.

Nowa wersja wyposażenia będzie posiadać elementy wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego zaczerpnięte wprost z i30 N. Wersję N Line cechować będzie uatrakcyjniony design, ale nie tylko, bo pojawi się szereg zmian mechanicznych, w tym zmiany w zawieszeniu, układzie hamulcowym oraz reakcji silników.

Zobacz także: Hyundai i30 Fastback N - 275 KM pod maską

i30 Hatchback N Line dostępny jest z 18-calowymi felgami aluminiowymi, podwójną końcówką wydechu plakietką z logo N Line na przednich błotnikach i srebrnym obramowaniem na przednim i tylnym zderzaku.

W kabinie wybrać można zamszowe fotele z logo N, dające lepsze trzymanie boczne. Jest też perforowana skórzana kierownica, metalowe nakładki na pedały oraz gałka dźwigni zmiany biegów.

REKLAMA

REKLAMA

Dla zwiększenia dynamiki jazdy ulepszono zawieszenie oraz reakcję silnika na gaz. Nowe 16-calowe przednie tarcze hamulce poprawiają wydajność hamowania względem tarcz 15-calowych zastosowanym w standardowym i30.

Co pod maską? Wybierając i30 N Line do wyboru mamy dwa silniki: benzynowy 1.4 T-GDI o mocy 140 KM oraz 136-konną jednostkę wysokoprężną 1.6 CRDI.

Podobne zmiany dotyczą wersji Fastback. Tutaj jednak dostępny jest jeden silnik i jest nim 1,4-litrowy silnik benzynowy T-GDI o mocy 140 KM.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA