Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai korzysta z Groupona

Hyundai Curb Hyundai Curb

Póki co tylko w Chicago, ale kto wie, czy odzew ze strony klientów nie skłoni marki do wykorzystania portalu grupowych zakupów w innych częściach świata. Jak na razie producent nie zdecydował się na sprzedaż aut, ale zaprosił klientów z Chicago i okolic na wymianę oleju i przegląd auta w cenie 29 dolarów. Na zaproszenie odpowiedziało 1323 klientów, a Hyundai ma nadzieję, że zachęceni tą akcją posiadacze koreańskich samochodów będą częściej odwiedzać autoryzowane serwisy.

Jak sądzicie, czy kolejnym krokiem ekspansji powinno być wprowadzenie do sprzedaży w tej formie samochodów? Czy przyszłoby Wam do głowy, by kupić nowy samochód za pomocą Groupona, lub podobnej internetowej platformy?

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Niby tak. To trochę podobne do kupowania auta przez alledrogo.
  ~Samuraj, 2011-04-27 00:27:49
 • avatar
  zgłoś
  jedno nie wyklucza drugiego. Idziesz do salonu, przymierzasz się, przejeżdżasz, a potem składasz grupowe zamówienie z rabatem niedostępnym dla pojedynczego klienta w salonie. Tylko to chyba musiałby importer wyjść z inicjatywą, bo same dealerstwa trochę za cienkie w uszach są.
  esper, 2011-04-26 13:19:45
 • avatar
  zgłoś
  Na pewno nie. Kupno samochodu = dla mnie zawsze pójście do salonu, obejrzenie, przejechanie się i dopiero podjęcie decyzji.
  ~Samuraj, 2011-04-26 12:31:38
 • avatar
  zgłoś
  Szał grupowych zakupów zatacza coraz szersze kręgi. Z możliwości portalu Groupon skorzystał Hyundai.
  auto motor i sport, 2011-04-26 09:58:41
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij