Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Hyundai nagrodzony

Hyundai Elantra Chociaż na to nie wygląda, Elantra jest duża, jak trzybryłowe auta klasy niższej średniej.

Wśród wyróżnionych są modele : Accent, Elantra, Sonata, Tucson i Entourage. Uznano, że auta te spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i osiągów, jakich oczekuje od nich amerykański klient.

Dodatkowo Sonata została umieszczona na liście najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów według organizacji na rzecz efektywnego wykorzystania energii. Jest to zasługa niezwykle oszczędnego silnika benzynowego o pojemności 2.4 litra wykorzystującego technikę zmiennych faz rozrządu. Dzięki temu Sonata może pochwalić się niska emisja substancji szkodliwych.

W The Car Book (amerykańskim przewodniku motoryzacyjnym) wybierane są modele, które przez swą wyjątkowość przyczyniają się do poprawy jakości oferowanych produktów na całym rynku motoryzacyjnym.

Tytuł "Best Bet" przyznaje się najlepszym modelom w danym segmencie. Punkty w rankingu zdobywa się w dziesięciu kategoriach: wyniki testów zderzeniowych, dostępne systemy bezpieczeństwa, zużycie paliwa, zachowanie pojazdu podczas dachowania, koszty naprawy i eksploatacji, oferowana gwarancja, koszty ubezpieczenia oraz zgłaszane usterki, ze szczególnym uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa.

Hyundai zdobył pierwsze miejsce w następujących segmentach : małe kompakty (Accent), kompakty (Elantra), klasa średnia (Sonata), małe SUV-y (Tucson) i minivany (Entourage).

Źródło: Hyundai

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 400 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij