Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hyundai stawia na elektrykę

Kia Tam

Do końca przyszłego roku do sprzedaży trafić ma niewielka flota należącej do Hyundaia Kii Tam. Auto, bazujące konstrukcyjnie na Picanto ma być niewielkim, kanciastym pudełkiem, z osiągami którego jeszcze nie było nam dane się zapoznać.

Będzie to cichy przedsmak tego, co Koreańczycy szykują później: na lata 2014 i 2015 planują wprowadzenie kolejnych - większych i bardziej praktycznych modeli. Nie możecie się doczekać?

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Takich wersji Hondy i Lexa raczej nie doczekamy, a szkoda. Jeśli chodzi o model Tam - a tam - i tyle w temacie, ale fakt faktem pokazuje on siłę jaką powoli zaczynają mieć koreańskie marki (najnowsze technologie, podążanie za zmieniającą się modą itd.).
  ~Samuraj, 2011-10-04 02:18:30
 • avatar
  zgłoś
  Ja tam nie mogę się doczekać benzynowych CR-Z'a i CT200 "bez H" .Rysunek nowego wozidełka na baterie niegłupi, ale żebym go od razu chciał dla siebie? Eeee, TAM .Założę się, że zostanie Samochodem Roku 2013 (pierwsza Kia, i tylko dlatego że na prąd ) , podobnie jak w najbiższej przyszłości Ampera/Volt sprzątną CotY 2012.Jeśli tak się będą mieć sprawy, to już niedługo sam udział czysto benzynowego samochodu w jakimkolwiek plebiscycie będzie kompletnie niepoprawny. No chyba że w plebiscycie na spalinowe Auto Roku
  airmatic, 2011-10-04 00:07:29
 • avatar
  zgłoś
  Hyundai Motor Group będzie budować pojazdy elektryczne. Pierwszy - jeszcze w tym roku.
  auto motor i sport, 2011-10-03 23:27:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij