[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Hyundai wprowadza modele w wersji GO!

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej Hyundai wprowadza do swojej oferty popularne modele w specjalnej edycji o nazwie GO!.

Modele Hyundai GO! Modele Hyundai GO!

Hyundai jest wieloletnim partnerem FIFA i zapewnia flotę samochodów na kolejne mistrzostwa w piłce nożnej. Tak będzie i tym razem, bo koreańska marka jest jednym ze sponsorów mistrzostw w Rosji.

Z tej właśnie okazji - zbliżającego się piłkarskiego święta - Hyundai wprowadził do sprzedaży modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO!. Ofertą zostały objęte najpopularniejsze modele w gamie Hyundaia - Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i kombi.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i30 GO! Hyundai i30 GO!

Wersje GO! wyróżniają się od innych, zwykłych modeli, elementami wyposażenia dodawanymi w korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście Hyundai tłumaczy swoją polityką, zakładającą dostępność i upowszechnienie nowych rozwiązań i elementów wyposażenia "premium".

REKLAMA

Hyundai Tucson GO! Hyundai Tucson GO!

Dodatkowo, samochody w wersjach GO! wyróżniają specjalne elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka czy tapicerka z niebieskimi dodatkami.

Dla podkreślenia odrębności modeli GO!, samochody oferowane są w, stworzonym specjalnie dla tych wersji, metalizowanym lakierze Champion Blue.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i20 GO! Hyundai i20 GO!

Specyfikacja wersji GO! różni się w zależności od modelu. Na przykład, klienci planujący zakup modelu Tucson w średniej wersji wyposażenia, decydując się na droższą o 4 tysiące złotych wersję GO!, otrzymują dodatkowo:

  • nawigację z 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym i 10-letnim programem aktualizacji MapCare,
  • system informacji o znakach i ograniczeniach prędkości (SLIF),
  • system utrzymania pasa ruchu (LKAS),
  • wykończenie w kolorze ciemnego metalu,
  • skórzaną kierownicę częściowo perforowaną,
  • składane elektrycznie, czarne (błyszczące) lusterka boczne,
  • tapicerkę wersji GO!,
  • czarną podsufitkę.

Z kolei przy zakupie Tucsona w wersji GO! Plus - zamiast w wersji Style - klient zapłaci 4 500 złotych więcej, ale samochód będzie wyposażony w elementy, których łączna wartość wynosi 11 000 złotych, w tym inteligentną klapę bagażnika otwieraną elektrycznie czy dwupanelowy dach panoramiczny.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij