REKLAMA

Hyundai wprowadza modele w wersji GO!

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej Hyundai wprowadza do swojej oferty popularne modele w specjalnej edycji o nazwie GO!.

Modele Hyundai GO!
Modele Hyundai GO!
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Hyundai jest wieloletnim partnerem FIFA i zapewnia flotę samochodów na kolejne mistrzostwa w piłce nożnej. Tak będzie i tym razem, bo koreańska marka jest jednym ze sponsorów mistrzostw w Rosji.

Z tej właśnie okazji - zbliżającego się piłkarskiego święta - Hyundai wprowadził do sprzedaży modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO!. Ofertą zostały objęte najpopularniejsze modele w gamie Hyundaia - Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i kombi.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i30 GO!
Hyundai i30 GO!

Wersje GO! wyróżniają się od innych, zwykłych modeli, elementami wyposażenia dodawanymi w korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście Hyundai tłumaczy swoją polityką, zakładającą dostępność i upowszechnienie nowych rozwiązań i elementów wyposażenia "premium".

REKLAMA

Hyundai Tucson GO!
Hyundai Tucson GO!

Dodatkowo, samochody w wersjach GO! wyróżniają specjalne elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka czy tapicerka z niebieskimi dodatkami.

Dla podkreślenia odrębności modeli GO!, samochody oferowane są w, stworzonym specjalnie dla tych wersji, metalizowanym lakierze Champion Blue.

REKLAMA

REKLAMA

Hyundai i20 GO!
Hyundai i20 GO!

Specyfikacja wersji GO! różni się w zależności od modelu. Na przykład, klienci planujący zakup modelu Tucson w średniej wersji wyposażenia, decydując się na droższą o 4 tysiące złotych wersję GO!, otrzymują dodatkowo:

  • nawigację z 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym i 10-letnim programem aktualizacji MapCare,
  • system informacji o znakach i ograniczeniach prędkości (SLIF),
  • system utrzymania pasa ruchu (LKAS),
  • wykończenie w kolorze ciemnego metalu,
  • skórzaną kierownicę częściowo perforowaną,
  • składane elektrycznie, czarne (błyszczące) lusterka boczne,
  • tapicerkę wersji GO!,
  • czarną podsufitkę.

Z kolei przy zakupie Tucsona w wersji GO! Plus - zamiast w wersji Style - klient zapłaci 4 500 złotych więcej, ale samochód będzie wyposażony w elementy, których łączna wartość wynosi 11 000 złotych, w tym inteligentną klapę bagażnika otwieraną elektrycznie czy dwupanelowy dach panoramiczny.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA