Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Hyundai zaprasza do serwisu

Hyundai Santa Fe Po 6 latach Koreańczycy odkryli co należy zrobić, by zaprojektowany przez nich samochód smakował również Europejczykom.

Hyundai Motor Poland Sp. z o. o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Hyundai Santa Fe model SM mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

W niektórych samochodach Hyundai Santa Fe model SM wyprodukowanych między 1.07.2000 r. a 26.01.2003 r. może wystąpić korozja wahaczy tylnego zawieszenia.

Usterka polega na tym, iż w elementach zawieszenia tylnego mogą wystąpić zmiany korozyjne prowadzące do osłabienia jego wytrzymałości. W konsekwencji może to doprowadzić do pęknięcia w miejscu występowania korozji.

Przedsiębiorca poinformował, że wahacze tylnego zawieszenia samochodów zostaną sprawdzone i zabezpieczone antykorozyjnie, lub w przypadku wykrycia korozji wymienione na nowe.

Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 177 samochodów Hyundai Santa Fe model SM (numery VIN - link).

Przedsiębiorca poinformował UOKiK, że posiadacze pojazdów objętych akcją zostaną listownie powiadomieni o stwierdzonym zagrożeniu oraz zaproszeni do autoryzowanych stacji obsługi, gdzie zostaną dokonane niezbędne naprawy.

źródło: UOKiK

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To trochę długo im zajęło stwierdzenie usterki. :/ Miejmy nadzieję, że przez ten czas nikt nie miał z tego powodu nieprzyjemności.
  ~Samuraj002, 2010-10-26 00:49:03
 • avatar
  zgłoś
  177 egzemplarzy modelu Santa Fe wraca na naprawę zawieszenia.
  auto motor i sport, 2010-10-25 23:27:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij