Ibiza ma 25 lat!

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Ibiza to najpopularniejsze model tego hiszpańskiego producenta i pierwszy skonstruowany przez firmę Seat, jako przez niezależne przedsiębiorstwo. Światowa premiera tego niewielkiego auta nastąpiła w 1984 roku na wystawie w Paryżu.

Nowa wersja Ibizy, opatrzona przydomkiem "25th anniversary" ("25-lecie"), będzie dostępna zarówno w wersji SC, jak i pięciodrzwiowej, z silnikami 1.4 (85 koni mechanicznych) i 1.9 TDI (105 koni mechanicznych) oraz z wykończeniem Sport.

Specjalny pakiet wyposażenia, obejmujący automatyczną klimatyzację, przyciemniane szyby, 17-calowe aluminiowe obręcze kół, lusterka boczne składane do parkowania, wyłącznik poduszki powietrznej pasażera oraz port USB z modułem Bluetooth, oferowany jest za cenę 384,27 euro w przypadku egzemplarzy z silnikiem Diesla i 400 euro w przypadku aut z jednostką benzynową (dotyczy rynku hiszpańskiego).

Z zewnątrz nowa Ibiza przygotowana na 25-lecie modelu różni się od pozostałych wersji logo, zaprojektowanym specjalnie na tę okazję. W Barcelonie firma Seat przygotowała także ekspozycję obejmującą wszystkie cztery generacje Ibizy i obrazującą ewolucję modelu od chwili jego premiery.

 

REKLAMA
Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA