Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ibiza w podróży

Seat Ibiza we Wrocławiu

2 kwietnia z Centrum Prototypów w Martorell wyruszył konwój trzech ciężarówek z nowymi Ibizami na oszklonych platformach. Są one wyposażone w specjalne kamery a także reflektory do pokazów świetlnych. Wszystko po to, aby, przed rynkową premierą, jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym samochodzie. Polska jest jednym z 17 krajów, które odwiedzi nowy, mały Seat.

Dzisiaj konwój będzie gościł w Krakowie, auto będzie można zobaczyć w okolicach Galerii Krakowskiej. Podczas pobytu we Wrocławiu auto "nocowało" pod Operą, dzięki oświetleniu, można było podziwiać jego sylwetkę całą noc. W Warszawie postój zaplanowany był pod Pałacem Kultury i Nauki.

Dodatkową atrakcją jest konkurs organizowany przez Seata. Wystarczy zrobić zdjęcie ciężarówce z Ibizą na pokładzie, przesłać je w formie MMS-a pod numer 901555, w treści wpisując Ibiza. Nagroda gwarantowana - zaproszenie na udział w Ibiza Party. Do wygrania również wycieczki na Ibizę i wejście w posiadanie głównego bohatera akcji na dwa miesiące.

40-dniowa wycieczka Ibizy to przejazd przez 17 europejskich krajów, trasa liczy w sumie ponad 50 tysięcy kilometrów.

Źródło: Seat

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Seat stosuje niezwykłą formę reklamy swojego najnowszego modelu Ibiza. Auto wystawiane jest w większych miastach na platformie ciężarówki !
    auto motor i sport, 2008-05-07 11:36:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij