Impreza Monster X Tour w Polsce!

Potężne monster trucki, akrobacje, miażdżone wraki samochodów, hektolitry spalonego paliwa, mnóstwo hałasu i dobrej zabawy. A to wszystko w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu już w czerwcu. Nie może Was tam zabraknąć, dlatego mamy dla Was bilety!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 139 633 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Monster trucki to tak naprawdę pick-upy z wielkimi silnikami i jeszcze większymi kołami. Oczywiście prawie wszystko co ogromne pochodzi z USA i nie inaczej jest w tym przypadku. Te kilkutonowe giganty będą rywalizować ze sobą podczas wyścigów i zawodów freestylowych. Będziecie mogli na własne oczy przekonać się jak monstery potrafią wysoko skakać i szaleć na dwóch kołach.

Oprócz wielkich czterokołowych potworów, nie zabraknie też jednośladów. Kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce, realizowanej przez największego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA - Monster Truck Entertainment.

Każde show będzie poprzedzone imprezą Pit Party, na której będzie można z bliska obejrzeć potężne maszyny, porozmawiać z ich kierowcami i mechanikami. To będzie też dobra okazja do zrobienia sobie fotki z wielkim monster truckiem.

Imprezy odbędą się w:

1.06.2014 - ŁÓDŹ, Atlas Arena – godz. 13:00 i 18:00

7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii – godz. 13:00 i 19:00

14.06.2014 – WROCŁAW, Stadion Wrocław – godz. 15:00

Jako, że jesteśmy patronem medialnym tej imprezy, mamy dla Was z tej okazji wejściówki. Będzie je można wygrać w naszym konkursie. Chcecie bilety? Bądźcie czujni i obserwujcie naszą stronę internetową.

Zobacz także:
REKLAMA