Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Inchcape Motor nagrodzony

Nowe BMW Z4 Nowe BMW Z4

"Wyróżnienie to cieszy szczególnie, gdyż obsługa klientów to jedna z najtrudniejszych kategorii w biznesie motoryzacyjnym" - mówi Marcin Słomkowski, dyrektor generalny Inchcape Motor.

"Mówi się, że klienci na pierwszym miejscu najbardziej nielubianych czynności stawiają wizytę u dentysty, a na drugim wizytę w serwisie. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że to właśnie w zakresie obsługi klienta jesteśmy najlepsi w Polsce - to jedna z trudniejszych kategorii w biznesie motoryzacyjnym" - dodaje Marcin Słomkowski.

"Nasze główne założenie to stworzenie niezapomnianego wrażenia, tak, by nie pozostawiać klienta samemu sobie, a także troska o najdrobniejsze detale. Dotyczy to nie tylko etapu podejmowania decyzji zakupowej, jazdy testowej samochodem BMW czy MINI, samego zakupu, ale również, serwisu posprzedażowego. To właśnie podstawa programu Inchcape Advantage" - wyjaśnia Marcin Słomkowski.

Program Inchcape Advantage powstał na bazie wywiadów z ponad 5000 klientami na całym świecie. W Polsce \ jest on wdrażany od ponad roku. Pierwsze efekty są już widoczne - 96% procent naszych klientów wystawia Inchcape Motor najwyższe oceny dotyczące jakości obsługi w salonach, 89% w serwisach. Te wysokie oceny potwierdziło BMW Polska, uznając, że Inchcape Motor Wrocław to najlepszy dealer BMW w zakresie obsługi klienta.

Dealer BMW Inchcape Motor drugi rok z rzędu otrzymuje nagrodę za najlepsze wyniki w zakresie sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych BMW Financial Services.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny, który na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich - ma zatem ogromne doświadczenie w dostarczaniu najlepszych, innowacyjnych rozwiązań oraz praktyk sprawdzonych w procesie obsługi Klienta.

W Polsce Inchcape Motor jest obecny jako partner Marek BMW i MINI  i prowadzi salony w Warszawie i Wrocławiu. Przygotowuje się do kolejnych inwestycji w naszym kraju - na wiosnę otworzy w Warszawie największy salon BMW w Polsce.

Źródło: Inchcape

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Kolego, ja bywam u nich od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolony z ich obsługi. Nie wiem, jak to wygląda z Twojej strony, ale lekko przesadzasz, bo rozmawiałem z wieloma klientami i wszyscy są zadowoleni z wizyt u nich. Ja bardzo polecam serwis BMW Inchcape we Wrocławiu.
  ~Fan BMW, 2009-03-16 15:38:20
 • avatar
  zgłoś
  Przeczytałem ten news i znów mnie trafiło... Akurat mam bardzo osobiste doznania z tego serwisu i musze przyznac że podnoszą mi cisnienie za kazdym razem jak u nich bywam a bywam często bo sprzedali mi równiez samochód który zepsuł sie po 20 min od wyjechania z salonu. Dalej bylo juz z górki w pierwszym miesiacu 3 razy na lawecie auto wracało do serwisu... i tak od ponad roku.Nie bede opisywał tu całej histori bo nadaje sie na niezły scenariusz do komediodramatu.Ok. Obsługa jest w porzadku, ale kompetencje i marka która sprzedają... nie bardzo.Pozdrawiam.
  ~Czelsi_01, 2009-01-30 08:05:33
 • avatar
  zgłoś
  Dealer BMW Inchcape Motor Wrocław otrzymał nagrodę za najlepsze wyniki w zakresie jakości obsługi klienta w roku 2008. Nagrodę przyznało BMW Polska.
  auto motor i sport, 2009-01-28 12:18:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij