REKLAMA

Inchcape Motor nagrodzony

Nowe BMW Z4
Nowe BMW Z4
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

"Wyróżnienie to cieszy szczególnie, gdyż obsługa klientów to jedna z najtrudniejszych kategorii w biznesie motoryzacyjnym" - mówi Marcin Słomkowski, dyrektor generalny Inchcape Motor.

"Mówi się, że klienci na pierwszym miejscu najbardziej nielubianych czynności stawiają wizytę u dentysty, a na drugim wizytę w serwisie. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że to właśnie w zakresie obsługi klienta jesteśmy najlepsi w Polsce - to jedna z trudniejszych kategorii w biznesie motoryzacyjnym" - dodaje Marcin Słomkowski.

"Nasze główne założenie to stworzenie niezapomnianego wrażenia, tak, by nie pozostawiać klienta samemu sobie, a także troska o najdrobniejsze detale. Dotyczy to nie tylko etapu podejmowania decyzji zakupowej, jazdy testowej samochodem BMW czy MINI, samego zakupu, ale również, serwisu posprzedażowego. To właśnie podstawa programu Inchcape Advantage" - wyjaśnia Marcin Słomkowski.

Program Inchcape Advantage powstał na bazie wywiadów z ponad 5000 klientami na całym świecie. W Polsce \ jest on wdrażany od ponad roku. Pierwsze efekty są już widoczne - 96% procent naszych klientów wystawia Inchcape Motor najwyższe oceny dotyczące jakości obsługi w salonach, 89% w serwisach. Te wysokie oceny potwierdziło BMW Polska, uznając, że Inchcape Motor Wrocław to najlepszy dealer BMW w zakresie obsługi klienta.

Dealer BMW Inchcape Motor drugi rok z rzędu otrzymuje nagrodę za najlepsze wyniki w zakresie sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych BMW Financial Services.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny, który na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich - ma zatem ogromne doświadczenie w dostarczaniu najlepszych, innowacyjnych rozwiązań oraz praktyk sprawdzonych w procesie obsługi Klienta.

W Polsce Inchcape Motor jest obecny jako partner Marek BMW i MINI  i prowadzi salony w Warszawie i Wrocławiu. Przygotowuje się do kolejnych inwestycji w naszym kraju - na wiosnę otworzy w Warszawie największy salon BMW w Polsce.

Źródło: Inchcape

 

REKLAMA

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA