Infiniti G37 – drobny retusz

Infiniti G37 2010
Infiniti G37 2010

Zmiany objęły przede wszystkim przedni zderzak, w którym pojawił się spory prostokątny wlot powietrza z kratką o fakturze plastra miodu, a po jego bokach - lampy przeciwmgielne.

Inne są teraz także "grill" z logo marki, zderzak tylny oraz spoiler na klapie bagażnika, który w wyniku liftingu stał się mniejszy. Trzeba przyznać, że dzięki zmianom ta sportowa japońska limuzyna prezentuje się jeszcze lepiej niż przedtem.

Japończycy zmienili także nieco wystrój wnętrza, wprowadzając nowy wzór aluminiowych wstawek w konsoli środkowej i w desce rozdzielczej oraz zmodyfikowali panel zegarów. Od teraz standardowym wyposażeniem G37 ma być zestaw audio firmy Bose, oferowany do niedawna w bogatszych wersjach.

Pod względem technicznym limuzyna Infiniti nie zmieniła się nic a nic. Nadal ma pod maską świetny 3,7-litrowy silnik, 320-konny silnik V6, potrafiący do 100 km/h rozpędzić auto w 6,3 sekundy i sprawić, by pojechało z prędkością 250 km/h.

Na równie wysokim poziomie prezentuje się też układ jezdny, genialne wręcz łączący ze sobą komfort jazdy i świetne prowadzenie, dlatego także i on obył się bez żadnych zmian. 

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA