Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Infiniti QX Sport - następca QX70

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie ukazujące nowe Infiniti QX Sport. Oficjalny debiut tego modelu został zaplanowany na 25 kwietnia. 

Najnowszy koncept japońskiego producenta okazuje filozofię designu "Powerful Elegance", która charakteryzuje się muskularnym wyglądem oraz rzucającym się w oczy, szerokim grillem. Auto zostało wyposażone w pełne lampy LED, które mają bardzo ciekawy układ. Cechą charakterystyczną stylistyki tego modelu jest także mocno napompowany przedni zderzak. Projektanci Infiniti postanowili pozbyć się tradycyjnych lusterek. Zamiast nich po bokach auta zamontowano kamery boczne. Pewnie za kilka lat będzie to standardem u wielu producentów.

Infiniti QX Sport będzie przedstawicielem SUV-ów średniej wielkości. Wygląd samochodu jest w zasadzie zapowiedzią kolejnej odsłony modelu QX70. Aktualnie sprzedawana wersja ma już prawie osiem lat, a więc najwyższy czas żeby coś zmienić. Źródła donoszą, że premiera nowego modelu została zaplanowana na 2018 rok.

Więcej detali na temat modelu QX Sport poznamy dopiero 25 kwietnia. Wtedy ruszają targi motoryzacyjne w Pekinie i tam pojawi się nowy koncept.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 255 360 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij