Infiniti QX na 32-calowych felgach: Marzenie rapera

Kalifornijska firma Forgiato uważa, że rozmiar ma znaczenie. Dali temu wyraz montując 32-calowe felgi do złotego Infiniti QX. 

fot. forgiato.com

Mało znana w Polsce kalifornijska firma Forgiato, produkująca felgi pochwaliła się projektem, w którym wypuszczone przez nią „alusy” grają dosłownie największą rolę. Złote Infiniti FX stoi na niewiarygodnie wielkich, kapiących chromem, 32-calowych felgach!

REKLAMA

W Ameryce Forgiato słynie z tworzenia niepowtarzalnych felg w rozmaitych kolorach i formach. Te, w które wyposażono japońskiego SUV-a nie są tutaj wyjątkiem. Nazwane „Autonomo-L” felgi mają monstrualne rozmiary. Nawet sam producent przyznaje, że znalezienie do nich opon, to nie lada wyzwanie. Mimo to, nie powstrzymało ich to od włączenia rozmiaru 32’ do szerokiej oferty rozciągającej się już od 16- do 30-calowych obręczy.

Jednak ogromne alufelgi to nie jedyne, co wyróżnia QX-a na tle innych aut.  Dość niecodzienny jest już sam lakier, który swoim mocnym złotym kolorem z daleka zwiastuje przybycie lubującego się w przepychu właściciela auta. Jemu z pewnością przypadłyby do gustu również liczne chromowane dodatki, które zdaniem innych dodają jeszcze więcej taniego blichtru.

Fargiato nie podaje czy i w jaki sposób 32-calowe felgi wpłynęły na prowadzenie Infiniti, ale coś nam podpowiada, że właściwości jezdne nieco ucierpiały. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA