[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Infiniti QX60 w Polsce – znamy ceny

Do polskiej oferty Infiniti wchodzi właśnie duży, siedmiomiejscowy model QX60. Polski importer podał ceny i specyfikacje SUV-a.

Infitniti QX60 2018 Infitniti QX60 2018, fot. Infiniti

Infiniti QX60 to model, który dotąd nie był oferowany w naszym kraju, za to znany jest dobrze po drugiej stronie Atlantyku. W całym 2017 roku klienci w samych tylko Stanach Zjednoczonych kupili 40 444 egzemplarze tego modelu. Wynik ten dał QX60 wysokie, szóste miejsce na liście najpopularniejszych aut w segmencie premium large SUV.

Samochód w obecnej wersji zadebiutował w 2016 roku na salonie samochodowym w Detroit. Siedmiomiejscowy SUV ma niemal 5,1 metra długości i niespełna dwa metry szerokości. Potężnych rozmiarów pojazd stylistycznie wpisuje się w charakter marki, przez co już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z Infiniti.

QX60 dostępny jest teraz w sześciu kolorach nadwozia. Są to: liquid platinum, black obsidian, midnight blue, moonlight white, graphite shadow oraz hagane blue.

REKLAMA

REKLAMA

Infitniti QX60 2018 Infitniti QX60 2018, fot. Infiniti

Jak przystało na markę z wyższej półki, pod maską Infiniti QX60 pracuje mocny silnik V6. Ma pojemność 3,5 litra i 265 koni mechanicznych mocy. Pozwala to rozpędzić ważące ponad dwie tony auto w 8,4 sekundy od 0 do 100 km/h.

Silnik V6 to jednostka z serii VQ, wielokrotnie umieszczanej na liście Ward’s 10 Best Engines, jako „wzór dynamicznie, acz płynnie narastającej mocy i efektywności”. Motor współpracuje z przekładnią bezstopniową CVT.

W Polsce Infiniti QX60 oferowany jest wyłącznie w wersji z inteligentnym napędem na cztery koła, który w zależności od warunków kieruje do 50 proc. mocy na tylną oś. Gdy napęd na wszystkie koła nie jest potrzebny, system przekazuje pełnię mocy na koła przednie.

REKLAMA

Infitniti QX60 2018 Infitniti QX60 2018, fot. Infiniti

Zawieszenie Infiniti QX60 nastawione jest na wysoki komfort jazdy. Niezależne zawieszenie przednie i wielowahaczowe zawieszenie tylne, wyposażone w nowe amortyzatory i zespoły sprężyn, zostały zestrojone tak, by zapewniać przede wszystkim wygodę.

Pasażerowie nie będą też narzekać na ilość miejsca w kabinie. Przemyślnie ukształtowane oparcia przednich foteli oraz przesuwane siedzenia w drugim rzędzie maksymalizują komfort przestrzeni na nogi osób podróżującym z tyłu.

REKLAMA

REKLAMA

Infitniti QX60 2018 Infitniti QX60 2018, fot. Infiniti

Możliwość przesunięcia foteli o 13,5 cm (QX60 jest pod tym względem wyjątkiem w klasie) pozwala kształtować przestrzeń na nogi pasażerów drugiego i trzeciego rzędu siedzeń stosownie do potrzeb. Złożenie wszystkich oparć daje 2166 litrów przestrzeni bagażowej. A praktyczność auta zwiększa możliwość ciągnięcia przyczepy hamowanej o dopuszczalnej masie 2 ton.

Zobacz także: Infiniti QX60 wchodzi na polski rynek

Centrum Infiniti oferuje na polski rynek tylko samochody w najbogatszych wersjach wyposażenia – Elite w cenie 359 900 złotych oraz High-Tech, wyceniony na 369 900 złotych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 478 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij