[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Infiniti QX60 wchodzi na polski rynek

Jak poinformował nas przedstawiciel spółki IP, wyłącznego partnera marki Infiniti w Polsce, do oferty japońskiej marki dołącza duży, siedmiomiejscowy SUV Infiniti QX60.

Infiniti QX60 2018 Infiniti QX60 2018, fot. Infiniti

Spółka IP wprowadzi na polski rynek luksusowego, siedmiomiejscowego SUV-a Infiniti QX60. Jak wynika z informacji, podanych nam przez rzecznika prasowego spółki IP, Radka Pszczółkę, samochód trafi do salonów Infiniti w Polsce już w najbliższych tygodniach.

Czym jest Infiniti QX60? Dotąd model ten nie był oferowany w naszym kraju, za to znany jest dobrze po drugiej stronie Atlantyku. W całym 2017 roku klienci w samych tylko Stanach Zjednoczonych kupili 40 444 egzemplarze tego modelu. Wynik ten dał modelowi QX60 wysokie, szóste miejsce na liście najpopularniejszych aut w segmencie premium large SUV.

REKLAMA

REKLAMA

Infiniti QX60 2018 Infiniti QX60 2018, fot. Infiniti

Infiniti QX60 przeznaczony jest dla osób, które szczególnie cenią wygodę i funkcjonalność, a oferta zachodnich marek jest dla nich z jakiegoś powodu nieodpowiednia. Jak mówi o nim producent, auto jest stworzone do dalekich podróży rodzinnych, towarzyskich, jak i biznesowych.

- Wielkość i funkcjonalność QX60 moglibyśmy określić mianem „amerykańskich”, ale z rozmów z miłośnikami Infiniti w Polsce wywnioskowaliśmy, że także w naszym kraju jest szerokie grono osób, którym bliski jest wyższy poziom komfortu i z przyjemnością zasiądą do tego samochodu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić QX60 na polski rynek – powiedział Grzegorz Szczypior, prezes Grupy IP.

Samochód w obecnej wersji zadebiutował w 2016 roku na salonie samochodowym w Detroit. Siedmiomiejscowy SUV ma niemal 5,1 metra długości i niespełna dwa metry szerokości. Potężnych rozmiarów pojazd stylistycznie wpisuje się w styl marki, przez co już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z Infiniti.

REKLAMA

Infiniti QX60 2018 Infiniti QX60 2018, fot. Infiniti

Jak przystało na markę z wyższej półki, pod maską Infiniti QX60 pracuje mocny silnik V6. Ma pojemność 3,5 litra i 265 koni mechanicznych mocy. Pozwala to rozpędzić ważące ponad dwie tony auto w 8,4 sekundy od 0 do 100 km/h.

Silnik V6 to jednostka z serii VQ, wielokrotnie umieszczanej na liście Ward’s 10 Best Engines, jako „wzór dynamicznie, acz płynnie narastającej mocy i efektywności”.

Z informacji, które mamy na tę chwilę, wiemy że w Polsce Infiniti QX60 będzie oferowany tylko w wersji z inteligentnym napędem na cztery koła. Pełną specyfikację oraz cennik poznamy wraz z wprowadzeniem samochodu do polskiej sieci sprzedaży Infiniti, co ma nastąpić jeszcze w październiku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 478 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij