[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Jaguar F-Pace SVR

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku jesteśmy świadkami premiery Jaguara F-Pace SVR. Topowa wersja napędzana jest 550-konnym silnikiem V8.

Jaguar F-Pace SVR Jaguar F-Pace SVR

Jaguar F-Pace, zdobywca nagrody Światowego Samochodu Roku 2017 oraz Światowego Designu Samochodu 2017, został zaprezentowany w rasowej odmianie SVR. Jest to najszybszy i najmocniejszy model F-Pace, jaki do tej pory wyprodukowano. Z udoskonalonym zawieszeniem i aerodynamiką.

Sercem samochodu jest, zaprojektowany przez dział Special Vehicle Operations (SVO), 5-litrowy silnik benzynowy V8 z turbodoładowaniem. Dzięki zwiększeniu mocy aż o 44 proc.  oferuje 550 KM i 680 Nm. Umożliwia to przyspieszenie od 0 do 100 km/h w ciągu 4,3 sekundy oraz uzyskanie maksymalnej prędkości 283 km/h.

REKLAMA

REKLAMA

Jaguar F-Pace SVR Jaguar F-Pace SVR

Udoskonalenia pakietu aerodynamicznego obejmują większe wloty powietrza z przodu i boczne wloty powietrza w błotniku, które zmniejszają opór powietrza w nadkolach, ograniczają turbulencje i zapewniają dodatkowe chłodzenie, jednocześnie zwiększając stabilność jazdy przy większych prędkościach.

Tył nadwozia wyróżnia spoiler i nowy zderzak, w którym wbudowane są cztery rury aktywnego układu wydechowego. Zderzak ma boczne przetłoczenia, które zwiększają sprawność aerodynamiczną, odprowadzając strumień powietrza poza tylny obrys samochodu.

REKLAMA

Jaguar F-Pace SVR Jaguar F-Pace SVR

Udoskonalone podwozie wyposażone jest w progresywne przednie i tylne sprężyny, które są odpowiednio o 30 i 10 procent sztywniejsze, oraz stabilizator poprzeczny, który obniża przechyły nadwozia pojazdu o 5 proc..

Nowe, lekkie 21-calowe obręcze kute i opcjonalne 22-calowe felgi aluminiowe są szersze z tyłu o 25 mm w stosunku do obręczy na przedniej osi, co zapewnia komfort jazdy typowy dla modeli SVR. Tarcze hamulcowe mają zaawansowaną konstrukcję dwuczęściową z przodu i z tyłu w celu redukcji masy, co również ma pozytywny wpływ na właściwości jezdne SVR.

REKLAMA

REKLAMA

Jaguar F-Pace SVR Jaguar F-Pace SVR

Jaguar F-Pace SVR wyposażony jest również w aktywny układ wydechowy. Zapewnia on charakterystyczne brzmienie silnika i jest kolejnym elementem zwiększającym możliwości SVR, ponieważ aktywny układ pozwala na zwiększenie przepływu spalin. Układ wydechowy SVR jest o 6,6 kg lżejszy od standardowego.

Jaguara F-Pace SVR wyposażono w szereg zaawansowanych technologii, które zapewniają doskonałą trakcję w każdym terenie. Napęd na cztery koła z systemami Intelligent Driveline Dynamics, All Surface Progress Control i Adaptive Surface Response zapewnia, że SUV poradzi sobie w każdych warunkach pogodowych.

REKLAMA

Jaguar F-Pace SVR Jaguar F-Pace SVR

F-Pace SVR to również pierwszy model F-Pace wykorzystujący aktywny mechanizm różnicowy sterowany elektronicznie (EAD) z technologią inteligentnego układu napędowego Intelligent Driveline Dynamics (IDD) z systemem rozdziału momentu obrotowego.

Wnętrze Jaguara F-Pace SVR wyposażone jest w sportowe fotele przednie, które zapewniają lepsze podparcie boczne i są obszyte charakterystyczną pikowaną tapicerką skórzaną z wytłoczonym logo SVR.

SUV Jaguara zapewnia pasażerom dostęp do świata rozrywki HD i łączności ze światem, oferując hotspot 4G WiFi obsługujący do ośmiu urządzeń oraz jest wyposażony w zaawansowany system multimedialny z 10-calowym ekranem dotykowym i 12,3-calowy wyświetlacz tablicy przyrządów z wirtualnymi wskaźnikami.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 254 200 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij