Jaguar F-Pace zmodyfikowany przez Lumma Design

 Lumma Design m.in opracowała bodykit dla Jaguara F-Pace oraz wyposażyła auto w felgi ze stopów lekki o ogromnym rozmiarze.

Lumma Design
Luma Design CLR F Jaguar F-Pace

Jaguar F-Pace od Lumma Design dostał przydomek CLR F. W ramach pakietu całkowicie zmieniono stylistykę auta, dodając m.in. czarne logo i osłonę chłodnicy. Zderzak posiada duże wloty powietrza z obramowaniem w odcieniu czerni i spliterem, który wyposażono w diodowe lampy. Maska auta została wzbogacona o dodatkowe wloty, doprowadzające powietrze do wzmocnionego silnika.

Auto zostało poszerzone i wyposażone w dodatkowe otwory za przednimi i przed tylnymi kołami. Na tylnej pokrywie bagażnika, w górnej jej części zamontowano spojler, a poniżej szyby dołożono delikatną listwę, pełniącą rolę czysto estetyczną. Sporych rozmiarów zderzak skrywa wloty powietrza po bokach, dyfuzor i dwie podwójne końcówki układu wydechowego. Pokrywa silnika oraz dyfuzor zostały wykonane z włókna węglowego.

Lumma Design wyposażyła Jaguara F-Pace'a w ogromne, 24-calowe obręcze ze stopów lekkich. Z przodu obuto je w opony o rozmiarze 285/35 ZR24, zaś z tyłu mamy jeszcze szersze "gumy" - 355/25 ZR24.

W kabinie firma będzie oferowała m.in. możliwość wyboru tapicerki pomiędzy skórzaną, a wykonaną z Alcantary oraz elementy dekoracyjne z drewna, włókna węglowego i aluminium.

Niemiecki tuner "pogrzebał" również pod maską i zmodyfikował doładowany kompresorem silnik 3 l V6. Jednostka w standardowej konfiguracji w modelu F-Pace S zapewnia moc 380 KM. Lumma Design podkręciła moc do 480 KM dodając m.in. nowy układ wydechowy.

Klienci będą mogli zamawiać pakiet modyfikacji dla Jaguara F-Pace'a w trzecim kwartale roku, niestety nie znamy ceny przygotowanych poprawek.

REKLAMA